قوانین موسیقی آواتار

شرکت کنندگان با ارسال اثر در مسابقه تایید می کنند که اثر ارسالی ، اثر اصلی و کار خود فرد می باشد و مشمول نقض قوانین حمایت معنوی یا نقض حقوق دیگران نمی شوند . شما با ارسال اثرخود برای آواتار ، جوابگوی ادعای دیگران در خصوص مالکیت اثر ارسالی می باشید.

محتوای اثر باید مطابق با کلیه قوانین و مقررات کشور از جمله با رعایت موازین ذکر شده در "فهرست مصادیق محتوای مجرمانه" باشد.

نمونه مصادیق محتوای غیرمجاز از آثار ارسالی که منتشر نخواهند شد :

 • هرگونه توهین، افترا، تمسخر نسبت به اقوام، آداب و رسوم قومیت‌ها، گروه‌ها، دولت‌ها، ادیان، مذاهب، زبان‌ها و گویش‌ها، اشخاص،نژادها و دیگر موارد
 • هر محتوایی که موجب تبعیض، اختلاف یا جدایی میان دسته خاصی از مردم شود مانند تبعیض نژادی و قومیتی و ...
 • ترویج خرافات، باورهای نادرست و دامن زدن به شایعات
 •  تشویق یا آموزش تخریب شخص و مجموعه‌
 •  هر گونه محتوای تهدیدآمیز و یا سیاسی
 • ترغیب یا آموزش تقلب ، گروه های هرمی، لاتاری و ..
 • هر محتوایی با هدف آزار و اذیت دیگران
 • روایت حوادث جنایی و جرم واقعی
 • ترغیب به خودکشی و اعمال خشونت‌آمیز
 • ترغیب به استعمال دخانیات، مصرف الکل یا مواد غیرقانونی
 • آثاری که عمده هدف و ماهیت‌شان بازاریابی و تبلیغات است
 • آثاری که نام صاحب اثر جعلی و یا از واژگان نامناسب با فرهنگ کشور باشد
 • آثاری که اطلاعات غلط و گمراه کننده ارائه می کنند
 • آثاری که فاش کننده اطلاعات محرمانه، حساس و شخصی دیگران است

آواتار این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در صورت آشکار شدن هرگونه نقض در قوانین شرکت در مسابقه ، جوایز را از برنده مسترد دارد.

آواتار مجاز است تا از آثار ارسالی توسط شرکت کنندگان در تمامی مراحل مسابقه و پس از آن در هر قالب و فرمتی بدون پرداخت وجهی به صاحب اثر برای تبلیغات و سایر موارد استفاده نماید. بنابراین نیازی به اخذ اجازه و تایید فرستنده اثر نخواهد داشت.

در صورت تمایل به استفاده از موسیقی در پس زمینه اثر، لازم است موسیقی حتما مجاز و با ملاحظه رعایت حق مالکیت صاحب اثر موسیقی باشد.

در محیط مناسبی صدا ضبط شده باشد بگونه ای که صدا شفاف و واضح باشد

پس از ارسال اثر ، حقوق مربوط به انتشار ، حذف و یا ویرایش اثر ارسال شده نزد آواتار محفوظ خواهد بود.

در هر روز مجاز به ارسال یک اثر می باشید و در صورتی که اثر شما نیاز به اصلاح داشت تا یکبار مجاز به اینکار هستید.

در صورتی که دیگرکاربران، اثر شما را نامناسب گزارش کنند ، امکان حذف اثر شما وجود دارد.

صاحب اثر همان خالق اصلی و ارسال کننده اثر ، یعنی مالک شماره تلفنی است که در این خصوص ثبت شده است.

نتیجه داوری بر اساس مجموع امتیازی که اثر شما از مخاطبین کسب کرده و نیز  امتیاز داوری تخصصی آثار صورت می گیرد

در صورتی که تعداد آثار منتخب در هر دوره زیاد باشد برنده آن دوره بر اساس قرعه کشی مشخص می شود.

شرکت در بخش مسابقه آواتار به معنای پذیرش ضوابط آواتار و رای هیئات داوران است.

انتشار اثر بمنظور معرفی خود بجای اشخاص حقیقی یا حقوقی معروف دیگر و یا سو استفاده از نام برندها مجاز نمی باشد و در صورت تشخیص می تواند به تعلیق حساب کاربری منجر شود.

در صورتی که برنده ظرف 14 روز پس از اعلام نتیجه  از دریافت جایزه خود امتناع ورزد ، آواتار می تواند با مسئولیت خود جایزه را به رتبه بعدی اهدا کند.

اگر اثری قوانین آواتار را نقض کند، ممکن است تذکری برای ارسال کننده اثر ارسال کنیم . تذکر به این معناست که به ارسال کننده  اثر در بازه زمانی محدودی ، یکبار فرصت اصلاح داده ایم. عدم رسیدگی به مورد ذکر شده یا انتشار مجدد اثری که مشکل مشابه دارد، منجر به حذف شدن اثر یا  در موارد خاصی می تواند منجر به مسدود شدن اکانت فرد شود.

 
گزارش تخلف:

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیکی مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه آواتار مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویری است ، مسئولیت محتوایی که در سرویس آواتار منتشر می شوند مستقیما متوجه پدید آورنده اثر می باشد و نیز مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران بوده و آواتار هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آثار ندارد.

با این وجود اگر در بین آثار ، موردی را  مشاهده کردید که با موازین و مقررات کشور و یا قوانین آواتار در تناقض بود، لطفاً مورد را از طریق دکمه "گزارش"به اطلاع ما برسانید. مواردی که اعلام می‌کنید جهت بررسی به یک کارشناس ارجاع داده می‌شود و در صورت نامناسب بودن حذف می شوند.

 

آواتار تابع کلیه قوانین موضوعه کشور بخصوص قانون تجارت الکترونیک است بنابراین هر رفتاری که متضمن نقض هر یک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می گردد و قابل پیگیری است.

ارتباط با ما:

در صورت بروز هر گونه اشکال در ارسال اثر، شرکت در مسابقه ، نقض حق مالکیت شما، پیشنهاد و یا انتقاد ، همکاری ، دریافت جایزه و .......می توانید از طریق بخش ارتباط با ما از درون اپلیکیشن آواتار با ما در ارتباط باشید.

در اولین فرصت یکی از کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهد بود.