همایش راویان دفاع مقدس از صبح دوشنبه 27 آذرماه با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آغاز به کار کرده است.

رونمایی از آلبوم موسیقی «خاطرات سرخ»

به گزارش «اول فای» و به نقل از آنا، سردار کارگر در این مراسم با درود به روح ملکوتی حضرت امام و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافعان حرم و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، از دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری این کار مقدس تشکر کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت:

"موضوع تحریف خیلی مهم است، کسانی که در دفاع مقدس بودند و سابقه انقلاب را می‌دانند به خوبی آگاه‌اند که همین الان کسانی هستند که انقلاب را تحریف می‌کنند، فرمایشات امام و رهبری را به گونه دیگری نقل می‌کنند حتی کسانی در فضای مجازی پیدا شده‌اند که می‌خواهند انقلاب را محاکمه کنند، این خود یک نوع تحریف است."

کارگر ضمن گلایه از اینکه نقش امام را در دفاع مقدس به خوبی نشان نداده‌ایم، گفت:

"امام واقعا مظلوم واقع شد همه مسئولان تحت مدیریت عالی یک مجتهد و یک پدر شهید یک مبارز به خط شده بودند. نزدیک به 40 کشور دنیا پشت عراق ایستاده بودند که در واقع یک جنگ جهانی کوچک بود حتی رهبری فرمودند این یک قیامت کبری بود. ما همه خوبی‌ها، اخلاق اسلامی و فضائل را در دفاع مقدس می‌بینیم راویان باید همه اینها را برای مردم بیان کنند."

کارگر ضمن بیان کردن اهمیت فضای مجازی تاکید کرد:

"موضوع فضای مجازی یک انقلاب بود. رهبری فرمودند «فضای مجازی در تراز انقلاب اسلامی است» ایشان فرمودند «اگر من مسئولیتی را که الان دارم نداشتم ترجیح می‌دادم در فضای مجازی کار کنم» فضای مجازی یک فرصت است ولی اگر دقت نکنیم به تهدید تبدیل می‌شود."

در ادامه این مراسم از آلبوم موسیقی دفاع مقدس با نام (خاطرات سرخ) توسط سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس رونمایی شد.