با حضور استادان و هنرمندان عرصه آواز و موسیقی ایرانی در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

بیست و چهارمین شب آواز ایرانی استثنائا ساعت 16 برگزار می‌شود

به گزارش «اول فای» و به نقل از موسیقی ما، بیست و چهارمین شب آواز ایرانی، شنبه 25 آذرماه با حضور استادان و هنرمندان عرصه آواز و موسیقی ایرانی، استثنائا ساعت 16 در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. در بخش پایانی این برنامه، مجتبی عسگری خواننده آواز ایرانی به عنوان میهمان ویژه این برنامه به اجرای آواز خواهد پرداخت و سایر گروه‌های حاضر در این برنامه به شکل رقابتی برنامه اجرا می‌کنند.

مجتبی عسگری در سال ۱۳۵۷ در شهر اصفهان متولد شد. او ابتدا با مکتب آوازی اصفهان نزد سیدرضا طباطبایی آشنا شد. دوره صداسازی را نزد حمیدرضا نوربخش گذراند و به مدت دو سال از محضر مرحوم حسین عمومی بهره گرفت. سپس از سال ۱۳۸۶ با شرکت در کارگاه تخصصی آواز به شاگردی استاد محمدرضا شجریان در‌آمد. وی کنسرت‌های متعددی در ایران و کشورهای مختلف از جمله قطر، امارات، الجزایر، کانادا و روسیه برگزار کرده است. از آثار منتشر شده او می‌توان به آلبوم‌های «همنشین دیرینه»، «سرخانه»، «شب جوانی» و «تا نفس باقیست» اشار کرد.

در این نشست ماهانه كه با هدف تجلیل از جایگاه هنر آوازخوانی، كشف و معرفی چهره‌های جدید شكل گرفته است، هنرمندان دیگری نیز اجرا خواهند داشت. علاقه‌مندان برای اطلاع از سایر بخش‌های برنامه می‌توانند‌ به اخبار تكمیلی در وب‌سایت مركز موسیقی حوزه هنری به نشانی musicenter.ir مراجعه كنند.

علاقه‌مندان برای تماشای برخط بیست و چهارمین شب آواز ایرانی نیز می‌توانند‌ به وب‌سایت موسسه حام به نشانی www.e-haam.ir مراجعه كنند. بیست و چهارمین شب آواز ایرانی به همت مرکز موسیقی و موسسه سپهر سوره هنرحوزه هنری، شنبه 25 آذرماه استثنائا ساعت 16در تالار «سوره» حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.