نخستین کنسرت «کسرا عزیزا» در تاریخ 29 آذر برگزار می‌شود.

نخستین کنسرت «کسرا عزیزا» برگزار می‌شود

به گزارش «اول فای» و به نقل از سایت موسیقی ما، کسرا عزیزا پس از انتشار قطعاتی چون: «بابا» و «شهر کوچک» و «میرم که برگردم» نخستین کنسرت خود را در تاریخ 29 آذر در برج آزادی روی صحنه خواهد برد.

کسرا عزیزا که سرانجام توانست مجوز نخستین آلبوم رسمی خود به نام «مرد لاغر» را اخذ نماید برای این اجرا برنامه ریزی‌های زیادی را در پیش گرفته است.

این هنرمند که پیش ازاین سابقه حضور در حوزه سینما را نیز در کارنامه کاری خود با نقش آفرینی در فیلم «تگرگ و آفتاب» رضا کریمی دارد، اعلام کرد به زودی موزیک ویدئوهایش را نیز در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار خواهد داد.

کسرا عزیزا دانش آموخته موسیقی است و چهره و صدای او برای بسیاری از علاقه مندان به موسیقی آشناست. عزیزا نخستین گام های حضور مقابل دوربین سینما را با رضا کریمی در«تگرگ و آفتاب» تجربه کرد؛ نقشی که چالش های فراوانی برای او داشت. از بازی در نقشی درون گرا که ظاهرا با خودش فاصله زیادی دارد، گرفته تا حضور در شمایل یک رزمنده در سال های دهه 60.

کسرا عزیزا با این فیلم به سینما معرفی شده است و در اکران های مردمی نظرات مثبت بسیاری درباره حضورش در این فیلم گرفته است.

علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند از سایت «ایران کنسرت» اقدام نمایند.