منتخبی از نوازندگان پروژه‌های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه» روزهای ٢٣ و٢٤ آذرماه در شهر اهواز به اجرای برنامه می‌پردازند.

نوازندگان منتخب پروژه «چند شب» به اهواز می‌روند

به گزارش «اولفای» و به نقل ازخبرگزاری ایسنا، به گفته‌ی روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، منتخبی از نوازندگان پروژه‌های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه» در قالب پروژه «چند شب تار و کمانچه » بعد از برپایی این پروژه در شهرستان رشت، روزهای ٢٣ و ٢٤ آذر ماه در تالار «آفتاب» شهر اهواز به اجرای برنامه می‌پردازند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پویان بیگلر، طینوش بهرامی،حامد فکوری،بهزاد رواقی، سامر حبیبی ، حسام اینانلو،رضا پرویززاده،شروین مهاجر به عنوان منتخب نوازندگان پروژه های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه» در این دو شب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

تا کنون سه دوره از مجموعه کنسرت های «چند شب» با نام های «چند شب تار»، «چند شب کمانچه »، «چند شب گیتار» از سوی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی بود، این در حالی است که حین اجرای این پروژه در شهرستان‌ها ، چهارمین پروژه چند شب با عنوان «چند شب عود» روزهای ۲۶ تا ۲۸ آذر ماه در تهران برگزار می‌شود.

فروش بلیت پروژه «چند شب تار و کمانچه » موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار در شهرستان اهواز از روز یکشنبه دوازدهم آذرماه از طریق سامانه «۴۰۴۷» انجام میشود.