آلبوم «چند گانگی»، اولین اثر رسمی «آرمان بهرامی»، توسط شرکت فرهنگی و هنری «نغمه های ماندگار ایرانیان»، روانه بازار موسیقی شد.

آلبوم «چند گانگی» شنیدنی شد

به گزارش «اولفای» و به نقل از سایت موسیقی ایرانیان، «چندگانگی» نام اثریست از «آرمان بهرامی» که بعنوان اولین اثر او و در قالب ۱۵ قطعه بعناوین «خفته در بیداری»، «خوش باش»، «دیروز فردا»، «چیستان»، «ناکجا»، «آنسوی پرچین»، «زمستان وار»، نخاطرات گمشده»، «امروز»، «قرمز فیروزه ای»، «دره دوست داشتنی»، «اینست»، «بازگشت به خونه»، «آمیخته» و «سرآغاز»، به اجرا درآمده است.

انتشار این آلبوم، خبر از ظهور یک هنرمند موسیقی الکترونیک در حد و اندازه‌های جهانی می‌دهد. آهنگسازی، تنظیم و میکس صداها از درجه کیفی بسیار خوبی برخوردارند. فضاهای موسیقی این اثر، تازه هستند؛ به عنوان مثال در میان آنها امبینت و دابستپ نیز شنیده می‌شود. بیشتر ترک‌های آلبوم «چندگانگی» سرشار از انرژی و مناسب مهمانی و سفر هستند. استفاده از اشعار خیام به فضاسازی در برخی کارها کمک زیادی کرده است و در بخشهای کوچکی با آوا و ساز ایرانی، موسیقی هویت ایرانی پیدا کرده است. «داوود محمدی»، «سپهر جعفری» و «امین امینی» نیز در این پروژه به عنوان نوازنده و وکال همکاری داشته‌اند.

شایان ذکر است که آلبوم «چند گانگی» از «آرمان بهرامی»، توسط شرکت «نغمه های ماندگار ایرانیان» منتشر شده و علاقمندان می توانند، برای خرید نسخه فیزکی و اورجینال اثر به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند.