آلبوم موسیقی «جایی که به آن تعلق نداریم»، اثری از «حامد حبیب زاده»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «نغمه بنفش اندیشه»، روانه بازار موسیقی شد.

آلبوم موسیقی «جایی که به آن تعلق نداریم» راهی بازار شد

به گزارش «اولفای» و به نقل از سایت موسیقی ایرانیان، «جایی که به آن تعلق نداریم» اثریست از «حامد حبیب زاده» که بسیاری از علاقه‌مندان تئاتر، او را می‌شناسند. این آلبوم در قالب ۱۰ قطعه بعناوین Never-ending war…Distruction…My blood is yours…say something…let us fly…Mourning bride…We teach you…Dreamy nightmares…In love with misery…My field ساخته و پرداخته شده است.

سالها فعالیت در زمینه موسیقی نمایش، باعث به دست آوردن تجارب ارزشمندی برای حبیب زاده شده که حالا بخشی از آن، در آلبومی به نام «جایی که به آن تعلق داریم» منعکس شده است و او آهنگساز و خواننده اصلی کار است. «دانیال عبدالحسینی» و «نوید سراب» نیز در سه آهنگ خواننده بوده‌اند و همه متن‌ها به زبان انگلیسی هستند. در مورد ژانر نیز می‌توان گفت کار جایی بین موسیقی راک، الکترونیک و تجربی ایستاده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «جایی که به آن تعلق نداریم» اثری از «حامد حبیب زاده»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «نغمه بنفش اندیشه» منتشر شده است و علاقمندان می توانند، جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند.