سومين همكاري مشترك «بهزاد عبدي» و «بهروز شعيبي» پس از فيلم هاي دهليز و سيانور

«بهزاد عبدی» موسیقی فیلم «دارکوب» را می‌سازد

به گزارش «اولفای» و به نقل از سایت موسیقی ما، بهزاد عبدي مدتي است ساخت موسيقي «داركوب» آخرين ساخته بهروز شعيبي را آغاز كرده است. اين سومين همكاري مشترك عبدي و شعيبي پس از فيلم هاي دهليز و سيانور است.

بهزاد عبدي درباره ساخت موسيقي اين فيلم توضيح داد:

"موسيقى فيلم سينمايى «داركوب» تلفيقى است از موسيقى الكترونيك و سازهاى زهى. صحبت‌هاى زيادى درباره موسیقی فیلم با كارگردان داشتم و در این میان تمام تلاشم نزديك شدن به تحليل ایشان به عنوان خالقِ اثر بوده است."

اولین نمایش اين فيلم در جشنواره فجر امسال خواهد بود . مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم ‌پور، هادی حجازی ‌فر، طوفان مهردادیان، نگار عابدی، شادی کرم‌رودی، ثریا حلی، آتیه جاوید، علیرضا کی‌منش، ندا عقیقی و امین حیایى بازیگران فیلم هستند كه هر كدام نقش هاي متفاوتي را در اين فيلم ايفا كرده اند. «دارکوب» محصول موسسه سینمایی سیمای مهر به تهیه کنندگی سید محمود رضوی است.

این در حالی است که «بهزاد عبدی» همچنین این روزها مشغولِ ساختِ موسیقی هایلایت را آغاز کرده است. بهزاد عبدی از اساتید موسیقی کشور است که آثار بسیاری چون «دهلیز»، «مزارشریف»، «سیانور»، «قاتل اهلی»، «پشت دیوار سکوت»، «سوفی و دیوانه»، «آل» و ... را در کارنامه کاری خود دارد واین اولین تجربه مشترک او با نعیمی است. «هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور، روایتگر درامی عاشقانه و متفاوت با مضمون اجتماعی است که پژمان بازغی، آزاده زارعی، سام قریبیان، مینا وحید، الهه حصاری، یزدان فتوحی، شیوا طاهری و جمشید هاشم پور به عنوان بازیگران اصلی این پروژه درآن حضور دارند.