سومین رپرتوار از مجموعه کنسرت‌های «به همان سادگی» در «شب یلدا» روی صحنه خواهد رفت.

«به همان سادگی» در شب یلدا روی صحنه می‌رود

به گزارش «اولفای» و به نقل از سایت رسانه نوا، این رپرتوار که با عنوان «فریاد» اجرا خواهد شد، شامل بازخوانی آثار ماندگار و خاطره‌انگیز و از ساخته‌های اساتید دکتر محمد سریر، انوشیروان روحانی، عماد رام، همایون خرم و چند تن دیگر از اساتید برجسته‌ی موسیقی ایرانی است.

لازم به توضیح است که مطابق روال این برنامه‌ها، قدردانی از اساتید در این رپرتوار نیز جزوی از برنامه است و «محمدعلی بهمنی» و نماینده‌ای از خانواده‌ی زنده‌یاد «نادر گلچین» قدر دانی خواهد شد.

در «رپرتوار شماره‌ی یک» که با عنوان «تولد» در یکم مردادماه سال ۹۴ اجرا شد از اساتید «انوشیروان روحانی»، دکتر «محمد سریر»، «محمدعلی شیرازی» و زنده‌یاد «جواد لشکری» قدردانی به عمل آمد و در «رپرتوار شماره‌ی دو» با عنوان «آتش جاودان» که در شب یلدای سال گذشته اجرا شد از استاد «عبدالوهاب شهیدی» قدردانی شد.

این کنسرت به همت «موسسه‌ی فرهنگی هنری آوای حنانه» و میزبانی «خانه‌ی هنرمندان ایران» و با همکاری «گروه فرهنگی هنری سل.لا.سی» در قالب «فستیوال شب‌های موسیقی» در تاریخ ۳۰ آذرماه سال جاری، راس ساعت ۱۸ در سالن استاد «جلیل شهناز» واقع در «خانه‌ی هنرمندان ایران» برگزار خواهد شد.