به آهنگسازى استاد مجتبى ميرزاده و با تصاويرى واقعى از مسجد النبى در مدینه

كليپ «محمد رسول‌الله» (ص) با صداى پيام عزيزى در روز ولادت پيامبر (ص) رونمایی می‌شود

كليپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجيده‌اى» با صداى پيام عزيزى با آهنگسازی و تنظیم زنده‌یاد استاد مجتبى ميرزاده نوازنده سرشناس ویولون و آهنگساز با تصاويرى واقعى از مسجد النبى در شهر مدینه منوره در روز ولادت پيامبر اكرم (ص) رونمايي مي‌شود و در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و در فضای مجازی سراسر کشور منتشر می‌شود.

آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) در حج سال ١٣٨٠ در مسجدالنبى در شهر مدینه منوره تصویربرداری شده است، پيام عزيزى در اين سفر معنوى همراه شيخ سيد «طه كمالى‌زاده نقشبندى» رحمه‌الله عليه بوده است و براى اولين بار است که خواننده‌اى در مسجد النبى آهنگ و شعر «طلع البدر علينا» را به صورت واقعى اجرا مي‌كند. پیام عزیزی این دو آهنگ را در آلبوم موسیقی «لبیک» به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی استاد مجتبى ميرزاده در سال 1379 خوانده بود.

آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) به زبان عربى است و اين شعر را مردم مدينه هنگام ورود مبارك پيامبر اكرم (ص) به این شهر سروده‌اند و همچنین آهنگ «از من چرا رنجيده‌اى» از ساخته‌های استاد مجتبى ميرزاده به زبان فارسى که شعر آن از سعدى شاعر سیرین سخن ایرانی است.

عوامل كليپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجيده‌اى» عبارتند از: آهنگساز و تنظیم‌کننده: استاد مجتبى ميرزاده، خواننده: پیام عزیزی، اسپانسر كليپ‌ها: تالار پذیرایی خانجان، كارگردان: مقداد مؤمن‌نژاد، فيلمبردار مسجد النبى: عطا قادرى در حج سال ١٣٨٠، فيلمبردار استودیو: مهدى افشار در آبان ماه امسال در تهران، مدير شبكه‌هاى اجتماعى: مهدى جهانگير و مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی.

منبع: سایت موسیقی ما