با هدف حمایت از زلزله زدگان کرمانشاه

ورک شاپ و اجرای گیتار پدرام امینی در فرهنگسرای نیاوران

به همت مجله «هنر معاصر» اجرا و ورکشاپ گیتار توسط پدرام امینی ابیانه یکشنبه 12 آذرماه ساعت 18 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

در این ورک شاپ پدرام امینی ابیانه مباحثی پیرامون تاریخ گیتار از باستان تا امروز، گیتار شناسی و چگونگی ساخت گیتار، تفسیر و شناخت پرکاشن‎های همراه گیتار را برای مخاطبان مطرح می‎کند. در ادامه این ورک شاپ چکیده‎ای از فلسفه هنر نیز برای حاضران بیان می‎شود. همچنین بخشی از این برنامه به اجرای گیتار توسط این هنرمند اختصاص یافته است.

با توجه به اینکه قرار است کلیه عواید این اجرا و ورک شاپ توسط هنرمند به مناطق زلزله زده اختصاص یابد بلیت فروشی برای این کار انجام نمی‎گیرد و علاقه‌مندان می‎توانند با همت عالی خود کالای فرهنگی همچون کتاب و .... و نیز تلفن‎های همراه بلااستفاده خود را در اختیار این هنرمند قرار دهند تا او با حضور در منطقه، به طور شخصی این وسایل را در اختیار هموطنان زلزله زده قرار دهد.

ورک شاپ و اجرای گیتار پدرام امینی ابیانه، یکشنبه 12 آذرماه، ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود. علاقمندان می‎توانند جهت حضور در این برنامه به سالن خلیج فارس واقع در فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

منبع: سایت موسیقی ما