با موضوع کودک و محیط زیست

عماد توحیدی موسیقی «داروگ» را می‌سازد

«عماد توحیدی» آهنگسازی فیلم داستانی کوتاه داروَگ با موضوع کودک و محیط زیست را به عهده می‌گیرد. این اثر به سفارش انتشارات فنی ایران و کتاب‌های نردبان به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی کمیل سوهانی ساخته شده است.

این فیلم کوتاه برای اولین بار در مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه سپیدار در روز شنبه 11 آذرماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش در خواهد آمد. در این فیلم «مهدی محمدی تجلیل» مدیر تولید، «ایمان سرمستی» مدیر تصویربرداری، «ایمان سرمستی» تدوین، «سینا معدنی» صدابردار حضور دارند و پارمین نوروزی، آروشا رحمانی؛ فهیمه کاکاوند، صاحبه نیک منش، امیر رحمانی و لیلا احمدی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

این آهنگساز همچنین به تازگی موسیقی متنِ مجموعه تلویزیونی «کهنه سرباز» را نیز ساخته است. تیتراژ پایانی این مجموعه نیز به آهنگسازی اوست که با صدای علیرضا افتخاری بر اساس ترانه ای از عبدالجبار کاکایی اجرا شده است.

تصویربرداری مجموعه اپیزودیک «روزهای بهتر» نیز از آبان ماه سال 95 (نزدیک به یک سال قبل) آغاز شد و تا کنون هشت اپیزود از این سریال در مجموع 48 قسمت مقابل دوربین رفته و پنج قصه از این اثر نیز پخش شده است که ساخت موسیقی سه اپیزود "عبور از مه"،چهارگاه" و "بیم و امید" نیز توسط عماد توحیدی انجام شده است.

داستان اپیزود «کهنه سرباز» درباره سربازی است که ایثار را پس از جنگ حالا در دشت و کوهستان تکرار می کند.

منبع: سایت موسیقی ما