اعتراض سینا سرلک به سبک چاوشی

مجوز نگرفتن اثر جدید سینا سرلک

به گزارش «اول فای» و به نقل از آخرین خبر، سینا سرلک از مجوز نگرفتن اثر جدیدش خبر داد و تصویری از پیغام مربوط به رد درخواستش را به اشتراک گذاشت و نوشت:

"اگه میخواین من کار نکنم توی سرزمین خودم، رو راست بهم بگین که برای همیشه برم که من هم راحت بشم از این بازیهای عجیب و غریب و هم شما از دست من راحت بشین. این کارا چه معنایی داره"

سرلک برای اعتراض به مجوز نگرفتن اثر جدیدش از شیوه‌ای مشابه شیوه اعتراضی محسن چاوشی استفاده کرده و اعتراضش را به طور مستقیم و در حضور طرفدارانش مطرح کرده است.

هفته گذشته محسن چاوشی تهدید کرد که در صورت مجوز نگرفتن آلبومش، آن را به صورت اینترنتی منتشر می‌کند. علیرغم آن‌که مدیرکل دفتر موسیقی با مسئولیت خودش به سه قطعه شعر از آلبوم چاوشی مجوز داد ولی همچنان دو قطعه شعر موفق به دریافت مجوز نشده‌اند. گفته می‌شود که ایراد وارد شده بر دو غزل‌ از آلبوم چاوشی، مضمون‌های اروتیک و ایهام‌های جنسی است.

روز گذشته مدیرکل دفتر موسیقی اعلام کرد که چنانچه این دو قطعه اصلاح نشوند به آلبوم "ابراهیم" مجوز داده نمی‌شود و از سویی تهیه‌کننده آلبوم چاوشی نیز تأکید کرد که امکان و فرصت اصلاح اشعار این آلبوم وجود ندارد.

گفته می‌شود که صبح امروز آلبوم چاوشی برای بازبینی به دفتر موسیقی ارسال شده اما هنوز خبری در مورد نتیجه بازبینی اعلام نشده است. گرچه ظهر امروز تهیه‌کننده آلبوم چاوشی با نوشتن کامنتی در اینستاگرام، بر انتشار اینترنتی این آلبوم تأکید کرد.