پیش فروش مجموعه آثار کیهان کلهر موسیقدان و نوازنه کمانچه از امروز(شنبه) همزمان با سالروز تولد وی به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

آغاز پیش فروش مجموعه آثار کیهان کلهر

به گزارش روز شنبه ایرنا، این مجموعه در هشت آلبوم تهیه و تنظیم شده که برای نخستین بار به شکل نفیس همراه با عکس های کمتر دیده شده از استاد کیهان کلهر توسط موسسه فرهنگی هنری سازآواز به بازار موسیقی ایران عرضه خواهد شد.

مجموعه آثار کیهان کلهر شامل آلبوم های «در آیینه آسمان»، «تا بیکران دوردست»، «تنها نخواهم ماند»، «نخستین دیدار بامدادی»، «شهر خاموش»، «باران»، «جاده ابریشم» و گزیده ای از آلبوم‌های غزل 1، 2 و 3 با عنوان گزیده غزل است.

پیش فروش این آثار از امروز همزمان با سالروز تولد کیهان کلهر آغاز شده و قرار است جشن انتشار آن پنجم دی ماه در فرهنگسرای نیاوران با حضور کیهان کلهر و علاقه مندان به این آهنگساز و نوازنده مشهور ایرانی برگزار شود که جزئیات آن در اخبار بعدی منتشر خواهد شد.

این مجموعه آثار به همراه کتاب عکسی که ضمیمه آن است عرضه خواهد شد که علاقه مندان در صورت خرید اینترنتی از سایت تیوال (www.tiwall.com ) ضمن بهره مندی از 20 درصد تخفیف، در روز جشن انتشار، این مجموعه آثار را در فرهنگسرای نیاوران با امضای استاد کیهان کلهر دریافت خواهند کرد.

ضمنا علاقه مندانی که این مجموعه را به صورت اینترنتی از سایت تیوال پیش خرید می‌کنند در صورت عدم حضور در جشن انتشار، این آثار به صورت رایگان به کلیه نقاط کشور برای آنها ارسال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا