نمایش «کلنل» به کارگردانی خیرالله تقیانی تا دهم آذرماه تمدید و برای روزهای پنج‌شنبه و جمعه دو اجرایی شد.

«کلنل» تا دهم آذر ماه بر صحنه می ماند

به گزارش ایرنا از روابط عمومی «کلنل»، این نمایش که قرار بود تا پایان آبان ماه به صحنه برود به دلیل استقبال مخاطبان تا دهم آذرماه تمدید شد.

این نمایش پنج‌شنبه‌ و جمعه دو اجرایی شد به این ترتیب که پنج‌شنبه و جمعه دوم و سوم آذر و نهم و دهم آذرماه ساعت 18 و 20 به روی صحنه می‌رود.

قصه‌ «کلنل» در سال های مشروطه‌ دوم (مشروطه صغیر و استبداد محمد علی شاه قاجار) روایت می‌شود و داستان عزیز جوان 35 ساله متمول و جاه طلب از خاندان قجر که به دنبال پوشیدن ردای حاکمیت تهران است را روایت می کند.

‏حسین پاکدل، شهرام‌ حقیقت ‌دوست، اتابک نادری، سیروس همتی، آرش آصفی، مونا فرجاد، آتیه جاوید، مصطفی ساسانی، جواد پورزند، وحید نفر، علی‌رضا ناصحی، الهه شه‌پرست، حسین شفیعی، محمد شکری، سیامک توده فلاح، محسن مهری دروی، آناهیتا خسروی، سمیرا سلیمی، زینب قمری، میلاد ابراهیمی، مهیار طهماسبی، حامد بدیعی، نگار جعفری، سروناز جمشیدی، امیر باد بدست، آیسان حداد در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین سالار عقیلی با آهنگسازی بابک زرین چند قطعه موسیقی برای نمایش «کلنل» خوانده است.

نمایش «کلنل» از14 مهرماه هر شب ساعت 19:30 در سالن اصلی تئاترشهر به صحنه می‌رود و علاقه‌مندان به تهیه بلیت می‌توانند به سایت www.tik8.com مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایرنا