آلبوم موسیقی «آرزو» با صدای «مسعود فصیحی» و پیانوی «دلبر حکیم آوا» هنرمند تاجیک تبار، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «پهبد»، روانه بازار موسیقی شد.

آلبوم موسیقی «آرزو» از «مسعود فصیحی» منتشر شد

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «آرزو» نام آلبومیست از «دلبر حکیم آوا»، که در قالب ۱۳ قطعه بعناوین «آغلارام»، «آرزو»، «هارداسان؟»، «مرغ سحر»، «سوگلی جانان»، «دای بلال»، «سن سیز»، «ساربان»، «ناله دن دیر»، «محبت»، «قزل اوزوک»، «گل یخ» و «آخشام» به اجرا در آمده است. اهل فن این هنرمند را که اصالتا تاجیک و متولد و بزرگ شده روسیه است، به خوبی می‌شناسند.

وی از سال ۱۳۷۶ به ایران مهاجرت کرده و فعالیت هنری خود از جمله تدریس در دانشگاه را در ایران پیش برده است. آلبوم «آرزو» با پیانو او و آواز تنور خوش‌صدا «مسعود فصیحی» هنرمند تبریزی پدید آمده است. کارها بیشتر از موسیقی آذربایجان انتخاب شده‌اند که البته تعداد قابل توجهی نیز از آهنگ‌های ایرانی در قالب آواز کلاسیک اجرا شده‌اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «آرزو» با صدای «مسعود فصیحی» و پیانوی «دلبر حکیم آوا»، از سوی شرکت «پهبد» به انتشار رسیده و علاقمندان می توانند نسخه فیزکی و اورجینال آن را، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

منبع: سایت موسیقی ایرانیان