گروه موسیقی بانوان پلاریس با خوانندگان جدید و همراهی گروه حرکات موزون در تالار وحدت روی صحنه می‌روند.

تالار وحدت بازهم میزبان ستاره قطبی می‌شود.

به گزارش « اول فای» و به نقل از نوا، گروه پلاریس که ستاره قطبی نیز خوانده می‌شود از قدیمی ترین گروه های موسیقی بانوان هستند و منتخبی از آثار ماندگار و خاطره انگیز را به ۵ زبان جهان توسط ۵ خواننده زن در تاریخ ۲۸ و ۲۹ تیرماه اجرا می‌کنند.

همچنین شهرزاد سوداگر از اساتید و شخصیت‌های صاحب نام موسیقی بانوان است در اجرای ۲۸ و ۲۹ تیر به عنوان خواننده حضور خواهند داشت.

گروه ستاره قطبی برای اولین بار در این اجرا با گروه حرکات موزون مانتره به سرپرستی مونا ارسطو همکاری می‌کنند.

اعضای گروه موسیقی پلاریس در این اجرا را بهار ایلچی(سرپرست گروه و نوازنده پیانو و هارپ)، سپیده ایلچی(نوازنده گیتار بیس)، سحر دزواریی(نوازنده درام)، آرمیتا فهیمی(نوازنده گیتار الکتریک)، بیتا قربانزاده(پرکاشن)، فریده سرسنگی(ادوات و سازهای کوبه‌ای)، پرنا کوه‌گیوی(گیتار اسپانیش)، آوا منبری(کیبورد)، پگاه ابراهیم(ویلن)، سارا پارسایی(فلوت)، ثمیلا تحویلداری(ساکسفون)، شانیا شهریاری(ترومپت)، مهشید مولایی(خواننده هندی)،مینا دریس(خواننده عربی و محلی)، نگین رشیدی (خواننده فارسی و محلی)، کیانا کرمانیان (خواننده انگلیسی و فرانسوی) تشکیل می‌دهند.

لازم به ذکر است که علاوه بر دو شب کنسرت اختصاصی، پلاریس با همراهی بهنوش بختیاری در تاریخ ۴ و ۵ مرداد بار دیگر به روی صحنه می‌روند.