خواننده تک آهنگ «یادگاری» معتقد است که کثرت برگزاری برنامه و کنسرت در کشور دلیلی بر بهترین بودن نیست.

حامد همایون: مدیون مخاطبانم هستم

حامد همایون در گفتگو با خبرنگار سایت موسیقی ما گفت:

"بخشی از زندگی هر هنرمندی تولید و بخش دیگر زندگی هر هنرمند اجرای روی صحنه است. وقتی یک هنرمند ماهی یک کنسرت برگزار می‌کند شما مطمئن باشید تیمش استراحت کامل کرده‌اند و قطعا با قدرت عجیب و غریبی ظاهر می‌شود. وقتی تعداد اجراها زیاد می‌شود کمتر می‌توان اینگونه صحبت کرد ولی ما به شما قول می‌دهیم ذره‌ای کم نگذاشته‌ایم و این را می‌توانید از مخاطب‌ها و کسانی که در کنسرت‌های ما شرکت کرده‌اند بپرسید. من به جرات به شما می‌گویم به جز یکی دو مورد که مربوط به شرایط برگزارکنندگان کنسرت بود و مثلا سالن گرم بود و اذیت شدیم از نظر اجرای صحنه ای بچه ها فکر نمی‌کنم هیچوقت کم و کسری بوده باشد."

حامد همایون درباره اخبار جدید فعالیت‌هایش نیز گفت:

"خبر جدید و خوبی که هست حضور سامان امامی با ساز تخصصی خودش روی صحنه است. ما ارکستر را تغییراتی دادیم و رهبر ارکسترمان ساز تخصصی‌اش را اجرا می‌کند و این چیزی است که من خیلی وقت می‌شود که به دنبالش بودم و از او خواهش کردم این کار را بکند. ما تغییری در ارکستر داده‌ایم و کارهای جدید را با هنرمندان جدید انجام می‌دهیم و حتی در بخش تنظیم کارها از دوستان هنرمند دیگری استفاده کرده‌ایم. چند ملودی از دوستان هنرمند دیگرمان گرفته‌ایم که ملودی‌های من نیستند و این می‌تواند رنگ آمیزی متفاوتی از موسیقی که حامد همایون تاکنون اجرا نکرده است را به شنونده‌هایش نشان بدهد. همه تلاش ما این است که نظر مخابطمان جذب شود و خوشحال شوند. من واقعا به مخاطبمانمان مدیون هستم و همیشه روی صحنه گفته‌ام که خدا را شکر می‌کنم بابت استقبال عجیب و غریب به خودمان می‌بالیم که چنین شنوندگانی داریم که اینگونه هوای ما را دارند و هیچوقت ما را تنها نگذاشته اند. ما هم با تمام وجود برایشان کار می کنیم."

خواننده آلبوم «دوباره عشق» در پاسخ به این سوال که «آیا دو سال پیش تصور این اتفاق بزرگ درباره همه گیری آثارش را داشت یا نه» نیز گفت:

"خیر. نه تنها من فکر نمی‌کردم به نظرم هیچ آدمی نمی‌تواند تصور کند که انقدر لطف خدا و مردم شامل حالش شود. من واقعا همیشه پرتلاش بودم ولی فکر می‌کنم که این مسیری بود که ما انتخاب شدیم تا به مردم خدمت کنیم."

منبع: سایت موسیقی ما