تیتراژ تئاتر «خورشیدهای همیشه» به کارگردانی بهاره رهنما منتشر شد

فربد یزدانفر: قطعه خورشید همیشه از بهترین کارهای من است

دوشنبه پانزدهم آبان جدیدترین تک‌آهنگ «فربد یزدانفر» به مناسبت روزهای اربعین حضرت سیدالشهدا(ع) منتشر شد. این اثر به نام «خورشید همیشه» تیتراژ تئاتر «خورشیدهای همیشه» به کارگردانی بهاره رهنما بود که در ماه‌های مهر و آبان امسال روی صحنه رفت.

فربد یزدانفر ابتدا درباره انتشار این قطعه گفت:

"تصمیم گرفتم تا در روز دوشنبه و پیش از اربعین امام حسین(ع) این قطعه را منتشر کنم. دلیل عدم انتشار این قطعه در زمان اجرای تئاتر «خورشیدهای همیشه» هم این بود که دو یا سه روز پیش از محرم به ما پیشنهاد آن پروژه را دادند و این کار هم متناسب با همان فضای محرم و عاشورا بود. پس از دهه اول محرم حس کردم که فضای سوگواری و عزای امام حسین(ع) در جامعه تا حدی کم شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در ایامی که مردم عازم پیاده‌روی اربعین هستند این کار را منتشر کنیم. در بخشی از شعر کار هم به پای پیاده اشاره شده است. قطعه خورشید همیشه از بهترین کارهای من است و امیدوارم با استقبال مخاطبان مواجه شود."

او سپس درباره همکاری‌های اخیر و عدم حضورش روی صحنه کنسرت‌ها طی ماه‌های اخیر هم اعلام کرد:

"دو هفته پیش قطعه‌ای با تنظیم من و صدای علی لهراسبی منتشر شد که «غیرممکن» نام داشت. یکی دو قطعه با غلامرضا صنعتگر دارم اما ایشان کسالت دارند و مشغول درمان هستند و امیدوارم هرچه سریعتر حالشان بهتر شود. چند قطعه دیگر هم در دست تولید دارم که به زودی جئزیاتشان را اعلام می‌کنم. در زمینه کنسرت‌ها هم فعلاً قصد رهبری ارکستر ندارم. با گسترش نرم‌افزارها دیگر خیلی‌ها مدعی رهبری ارکستر هستند و عملاً در 5/99 درصد کنسرت‌ها کارهای پلی‌بک می‌شنویم. یکی از نوازندگان بزرگ یک مرتبه به تمرین یکی از ارکسترهای من آمد و گفت این پارت که تو نوشتی را ضبط کنیم و روی صحنه پخش کن و من فقط ادای اجرای این کار را در می‌آوریم. چنین اتفاقاتی با روحیات من سازگار نیست و در حال حاضر می‌خواهم با دقت روی پیشنهاداتی که دارم فکر کنم تا با یک خواننده خوب همکاری کنم. یک مقدار از این فضا خسته شده‌ام و دوست دارم بازگشتم به صحنه با اتفاقات خوب باشد."

منبع: سایت موسیقی ما