قطعه «عشق» با صدای غلامرضا صنعتگر به مناسبت اربعین حسینی (ع) منتشر شد

انتشار قطعه «عشق» به مناسبت اربعین حسینی

قطعه «عشق» با صدای غلامرضا صنعتگر به مناسبت اربعین حسینی (ع) منتشر شد و این در حالیست که این هنرمند اکنون در بستر بیماری است.

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا، وحید قربانی تهیه کننده اثر گفت:

"این قطعه بر روی ترانه ای از مجید ذاکری ساخته شده که پیش از این ترانه «میشه ضامنم بشی» را سروده بود. تنظیم و آهنگسازی قطعه نیز بر عهده محمدرضا چراغعلی بوده است."

وی افزود:

"این قطعه در واقع تیتراژ فیلم مستند «جام وصل» است که چند روایت از یک عمر نوکری یک مداح را در بر می گیرد که بزودی در شبکه سینمای خانگی پخش خواهد شد. این مستند از زاویه ها و دیدگاه افراد مختلف زندگی یک مداح و عاشق امام حسین (ع) به نام زنده یاد محسن فیضی را به تصویر کشیده است."

تهیه کننده قطعه «عشق» اظهار داشت:

"آقای صنعتگر این قطعه را به مناسبت میلاد امام حسین (ع) اجرا کرده بود اما متاسفانه حال جسمی وی خوب نبود و مدتی در بخش مراقبت های ویژه بستری بود. اکنون تصمیم بر این است که تیتراژ این فیلم مستند به همراه کلیپ مخصوص آن با توجه به نزدیکی به اربعین حسینی (ع) منتشر شود. با این امید که آهنگ به دل هر کس نشست، نخست برای شادی روح تمام دوستداران اهل بیت (علیهما سلام) مخصوصا حاج محسن فیضی فاتحه ای قرائت کند و همینطور برای شفای غلامرضا صنعتگر صلواتی بفرستند."

منبع: خبرگزاری ایرنا