«خانه فیلم داستانی» به مناسبت ایام اربعین آثاری شامل ۱۰ فیلم کوتاه داستانی، نماهنگ و یک فیلم بلند داستانی را در دست تولید دارد.

اعلام برنامه‌های «خانه فیلم داستانی» برای اربعین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در آستانه آیین پیاده‌روی اربعین ‌حسینی «خانه فیلم داستانی» تولید محصولات متنوع و متعددی را در دستور کار خود قرار داده است که به زودی برخی از این محصولات آماده انتشار در ایام پیاده‌روی اربعین خواهد شد.

سیدسجاد قافله‌باشی مدیر «خانه فیلم داستانی» با اعلام این خبر تصریح کرد:

"در حال حاضر ۱۰ کار کوتاه داستانی با موضوع اربعین حسینی در حال تولید است که امیدواریم تمامی این ۱۰ کار کوتاه به زودی آماده انتشار شود و خدمتی در حوزه فرهنگ و هنر به زائران عزیز اربعین صورت پذیرد."

مدیر «خانه فیلم داستانی» درباره یان آثار کوتاه عنوان کرد:

"از مجموع ۱۰ کار کوتاه داستانی هفت کار مجموعه‌ای پیوسته تحت عنوان «جای خالی» است. این هفت محصول مینی‌مال‌هایی هستند که داستان‌هایی مرتبط با یکدیگر دارند. سه اثر دیگر نیز به عنوان سه اثر مستقل مراحل پایانی تولید را طی می‌کنند و به زودی از فضای مجازی و سیمای ملی منتشر خواهند شد."

قافله‌باشی به فعالیت‌های «خانه فیلم داستانی» در حوزه نماهنگ اشاره کرد و افزود:

"در کنار تولید کارهای کوتاه در حال تولید نماهنگ‌های ویژه اربعین نیز هستیم که در این بین می‌توان به نماهنگ «مادرانه» اشاره کرد که امید توتونچی کارگردانی آن را بر عهده دارد. در این نماهنگ تلاش شده است که احساس علاقه و ارادت اقلیت‌های مذهبی به ساحت امام حسین(ع) به تصویر کشیده شود."

وی افزود:

"نماهنگ دیگری که به مناسبت این ایام در دست تولید داریم نماهنگ «قدم‌ها» به کارگردانی سجاد سالاری است که بهزاد عبدی آهنگسازی آن را بر عهده داشته است و ارکستر سمفونیک اکراین موسیقی آن را نواخته است که امیدواریم این اثر هم بتواند نظرها را به خود جلب کند."

قافله‌باشی از تولید یک فیلم بلند داستانی خبر داد و گفت:

"در کنار تمامی کارهای کوتاه و نماهنگ‌ها که به زودی آماده پخش خواهد شد «خانه فیلم داستانی» در حال تولید یک فیلم داستانی بلند است. داستان این فیلم بلند ارتباط با موضوع اربعین و پیاده‌روی این ایام دارد و از همین رو به تازگی فیلمبرداری این فیلم در عراق آغاز شده که تا بعد از اربعین نیز فرآیند فیلمبرداری ادامه خواهد داشت و سپس عوامل برای ادامه‌ ضبط به تهران خواهند آمد."

منبلع: خبرگزاری مهر