آقای دکتر کارد به استخوان رسید

یادداشت رضا صادقی برای رییس جمهور

به گزارش «اول فای» و به نقل از پارس، رضا صادقی خواننده محبوب موسیقی پاپ با انتشار یادداشتی در صفحه مجازی خود، از مشکلات مردم گفت. وی در صفحه مجازی خود نوشت:

"با سلام به رئیس جمهور کشورم ، اقای دکتر روحانی..

این صدای مردم درد کشیده است دکتر ، نه اغتشاش گر و نه عامل بیگانه ، و این حرفها واقعیته نه سیاه نمایی …

مدتی و سکوت کردم و بخودم نهیب زدم که از درد نگو فقط و برای لبخند این مردم درد کشیده بهانه ایی هر چند کوتاه بساز ، اهنگ ، کنسرت ، همخوانی و …. اما اقای دکتر کارد به استخوان رسیده ….

مردم مقصر دعواهای جناهی نیستن .. هیچکس دوست نداره سرزمینش دچار اشفتگی بشه ، هیچکس از ارامش بدش نمیاد ، همه ما مردم میدونیم قدر خون شهدایی که برای خیال راحت مردمشون از جون گذشتن … اما بی تعارف بعضی ادبیات این اواخر من و یاد توهین “ خس و خاشاک می ندازه “ حالا شاید مستقیم نه !؟

من و ۲۴ میلیون با امید و اعتماد و ارزوی لبخند و تدبیر به شما رای دادیم ، و باور کردیم جمله شمارو که گفتیم “ والله العظیم اگر مشکلات این مملکت راه حل نداشت من کاندید نمیشدم “ این جمله شما رو با تصویر دارم چون جواب اونایی بود که میگفتن چرا روحانی ؟!

اما امروز ؟!

لطفا در ادمهای اطرافتون با شجاعت و بی ملاحظه تجدید نظر کنید .. بله من حق دارم نظرم و بگم و گله کنم و درد جامعه ام و بیان کنم و این اسمش سیاه نمایی نیست دکتر ، اسمش نگرانی اینده است … ابادان و خوزستان بی اب ، سیستان و بلوچستان بی نان ، و اقتصاد رو به نابودی و اعتمادی که داره از بین میره اینها واقعیته نه تزریق نا امیدی ….

اصلی ترین خواسته این مردم خسته ، عدالت برای همه است ، بدون ملاحظات ژنتیکی و جایگاهی …. خیال ارام و شرمنده زن و بچه نبودن کمترین حق این مردمه . اینکه شب بخوابی و صبح ببینی فقیر تر شدی و یک عده خواص که اسمشونم تازه حتی با دستور افشای شما باز محفوظه ، غنی تر میشن ، درد داره دکتر …

معادلات سیاسی ، سیاستمداران ، سفره مردم ساده ایی که با امید رای دادن رو‌ رنگین نمیکنه دکتر …

حرف زیاده اقای روحانی و این حرفها سیاه نمایی نیست بلکه حقیقت کوچه و بازاره … به امید حال خوب کشورم و مردمم و اب تمیز خوزستانم و ابادانم‌و نان بی دغدغه سیستان و بلوچستانم و ارامش کرمانشاهم …. که البته امید اول و اخر خداست ….

۹/۴/۹۷

تیرماه

#فصل_تازه_رضا_صادقى #صدای_مردم#دکتر_روحانی#مخالف_دشمن_نیست#منتقد_سیاه_نما_نیست..."