در آستانه چهلمین روز خاکسپاری این مدافع حرم

شاهین آرین برای شهید حججی می خواند

خواننده قطعه محبوب «تهران» از انتشار جدیدترین اثر خود همزمان با چهلمین روز خاکسپاری شهید مدافع حرف خبر داد.

 

به گزارش «موسیقی ما»، شاهین آرین روز گذشته با حضور در غرفه سایت «موسیقی ما»، درباره جدیدترین اثر رسمی خود گفت:

"ما در ماه محرم و صفر انتشار کارهایمان ضعیف تر می شود و کارهای متناسب با این حال و هوا را منتشر می کنیم. این ایده به ذهنم رسید که از جوانی بخوانم که از چشم ها و نگاهش و رفتن به جایی که واقعا از ته دلش بود. مثل محسن حججی کمتر دیده ایم که در حوزه موسیقی یاد شود. در دورانی که محسن حججی زمزمه همه ایرانی ها بود گرافیک کارها، طراح ها، نقاش ها آمدند و کاری ارائه دادند و حرکت نویسنده ها و محقق ها حرکت قشنگی بود ولی در بخش موسیقی دیدم که فعالیت آنچنانی و مستقیمی از طرف همکاران من نمی شود که برای یک حرکت دسته جمعی اماده شوند و همه بیایند و برای شهید حججی بخوانند."

آرین یادآور شد:

"نکته دیگری که خیلی برای من مهم بود این است که کسی محسن حججی را از منظر یک آزاده نگاه نکرد که این جوان چند روز در اسارت بود و بعد از آن به شهادت رسید. من نگاهم را در این قطعه روی محسن حججی و همه اسرا و آزاده هایی که شاید در دوران خودشان رفتار بعثی ها شبیه به رفتار همین داعشی ها بود و کمتر از آن نبوده است. همانطور مفام معظم رهبری فرمودند که ما خیلی شهید داده ایم و خیلی ها در جمع مردم بزرگ شدند ولی محسن حججی سخنگوی همه مدافعین حرم بود. در بخش مدافعین حرم یک طرف و در بخشی که اسیر بود در یک طرف دیگر."

این خواننده درباره همکارانش در این اثر نیز گفت:

"ترانه این کار را تهمورث پورشیرمحمد و موسیقی کار را به احتمال زیاد فربد یزدانفر کار می کنند و من سعادت این را دارم که این کار را اجرا کنم. ما به مناسبت چهلمین روز خاکسپاری محسن حججی این کار را منتشر می کنیم که این کار تلفیقی از وصیت نامه خودش هم هست."

منبع: سایت موسیقی ما