آفتابی در دل شب خودش را نمایان کرد و رفت. مرتضی به یکباره آمد و خودش را در تاریکی نشلن داد و رفت.

ناصر پاشایی: مراسم سالگرد مرتضی پاشایی با شکوه ویژه‌ای برگزار خواهد شد

«ناصر پاشایی» پدر هنرمند مرحوم «مرتضی پاشایی» ضمن حضور در نمایشگاه مطبوعات با اشاره به نزدیکی سالروز فوت این خواننده، از دوستداران وی خواست که در مراسم یادبودی که خانواده این خواننده تدارک دیده اند شرکت کنند...

"امسال در نظر داریم مراسم باشکوهی به مناسبت سومین سالگرد فوت مرتضی در بهشت زهرا برگزار کنیم و تعدادی از آقایان که طرفدار مرتضی پاشایی هستند اسپانسر شده اند و می خواهند در مراکز مختلف مراسم های بزرگی را برای سومین سالگرد مرتضی برگزار کنند. مرتضی همیشه به سومین علاقه زیادی داشت و سه سال از نظر او جالب بود امسال مراسم های باشکوهی را در پیش رو داریم. انشالله 23 آبان منتظرتان هستیم."

 

"به قول یکی از دوستان آفتابی در دل شب خودش را نمایان کرد و رفت. مرتضی به یکباره آمد و خودش را در تاریکی نشلن داد و رفت. همانطور که دیدید جمعیت کثیری در تهران و بهشت زهرا نزدیک به هفت میلیون نفر آمده بودند که رییس سازمان بهشت زهرا می گفت من هنوز همچنین جمعیتی در بهشت زهرا ندیده ام. برای یک فردی که در این حد معروف می شود حواشی همیشه هست و من فکر می کنم یک مقدار از این حواشی طبیعی بود. کسی که این همه طرفدار دارد حواشی زیادی هم برای او پیش می آید."

ناصر پاشایی ضمن اشاره به آثار تصویری منتشر نشده از پسرش، گفت:

"در زمانی که مرتضی در قید حیات بود دوستان اقداماتی کرده بودند که با 16 دوربین کارها را گرفته اند و قرار است مجوز برای ما بگیرند و توسط ارشاد پخش کنند و هنوز در این مورد وارد جلسه ای نشده ایم."

منبع: سایت موسیقی ما