مهدی وجدانی نسبت به خبر تعطیلی دفتر موسیقی ارشاد و اعتراض برخی هنرمندان واکنش نشان داد.

واکنش مدیر روابط عمومی معاونت هنری به تعطیلی دفتر موسیقی ارشاد

مهدی وجدانی مدیر روابط عمومی معاونت هنری ارشاد، در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تغییرات به وجود آمده در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

"در ساختمان دفتر موسیقی تنها یک جابه‌جایی صورت گرفته است؛ به این ترتیب که ساختمان دفتر موسیقی در همان محوطه تالار وحدت به مکانی در کنار ساختمان معاونت امور هنری تغییر مکان داد."

وی ادامه داد:

"از ابتدای هفته دفتر موسیقی ارشاد کار خود را به طور کامل از سر گرفت. البته ما در ابتدای جابه‌جایی کمی کندی داشتیم ولی تعطیلی در دفتر موسیقی اصلا وجود نداشته و این قضیه صحت ندارد. به هر حال، طبیعی است که به دلیل جا به جایی به وجود آمده، کمی زمان ببرد تا سیستم های کامپیوتری وصل شوند و کارها طبق روال انجام شود."

وجدانی همچنین درباره اعتراض تهیه‌کنندگان برای دریافت مجوز از سوی دفتر موسیقی اظهار کرد:

"هنرمندان ما در ابن شرایط قطعاً کمی تامل می کنند. ما تا به حال اعتراضی از سوی تهیه‌کنندگان موسیقی نداشته‌ایم و قطعاً اگر هنرمندان اعتراضی داشته باشند باید به دفتر موسیقی رجوع کنند."

شایان ذکر است؛ با گذشت چند روز از اسباب‌کشی دفتر موسیقی وزارت ارشاد به ساختمان جدید این دفتر، هنوز روال اداری امور مربوط به صدور مجوز کنسرت‌ها و روتین اداری این مرکز سر و شکل درستی نگرفته و به همین دلیل اهالی موسیقی در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

 

منبع: سایت رسانه نوا به نقل از "باشگاه خبرنگاران جوان"