"من نه به عنوان هنرمند به عنوان یک پدری که نگران دخترهاشه میخوام که ثابت کنید درد مردم نه که حرمت ناموس این سرزمین براتون مهمه"

انتقاد و اعتراض رضا صادقی به برخورد ناهنجار مامور گشت ارشاد+فیلم

به گزارش «اول فای»، رضا صادقی با انتشار کلیپی از برخورد شدید مامور زن گشت ارشاد با دختری در پارک که این روزها در فضای مجازی به سرعت دست به دست می شود در یادداشتی تلخ، انتقادی و خشمگین از مسئولین درخواست رسیدگی فوری به این ماجرا و تکرار نشدن مسائلی از این دست را نمود.

یادداشت کامل صادقی بدین شرح است:

"ز صبح این فریاد “ ولم کن “ توی گوشمه ... و درد دارم ، بغض دارم و خشم دارم .... این ناموس وطنمه که بخاطر لبخندش هزار هزار جوون خونشون و‌ جونشون و دادن و شهید شدن حتی تا همین امروز ، تو و‌امثال تو‌ بی جا میکنین روحشو اینجور زخمی کنین .. تقاص پس میدی شک نکن ، و اما اقایون مسئول کم شنوا و گاها ناشنوا ، با صدای بلند میگم که بشنوید .خدا ازتون نگذره و روز ارامش نبینید اگه حق این دخترم و نگیرین و باعث این وحشی گری رو مجازات نکنید ..... من نه به عنوان هنرمند به عنوان یک پدری که نگران دخترهاشه میخوام که ثابت کنید درد مردم نه که حرمت ناموس این سرزمین براتون مهمه ... تا کی باید این جور توحش و دید و از اینده بچه ها ترسید ... خیلی ارشاد بلدین اونی و ارشاد کنید که زد و برد و خورد و یه ابم روش ، البته به همین روش ...."

برای مشاهده و یا دانلود ویدئوی این خبر، بر روی آیکون ویدئو کلیک نمائید.