محسن یگانه، فرزاد فرزین و محمد علیزاده هر یک در پست هایی جداگانه به گرانی ارز و وضعیت بد اقتصادی این روزها واکنش نشان دادند.

انتقادات تند و تیز هنرمندان به بالا رفتن سرسام آور قیمت ارز+فیلم

به گزارش «اول فای»، تعدادی از خوانندگان عرصه موسیقی پاپ در واکنش به بالا رفتن روز به روز قیمت دلار، در صفحات مجازی اشان پیامهای مختلفی را با هوادارانشان به اشتراک گذاشتند که برخی از آنها به شرح زیر است:

**محسن یگانه در صفحه خود با انتشار کلیپی که از عناصر طنز و موسیقی بهره گرفته به این موضوع واکنش نشان داده و در توضیح این پست خود یادداشتی را به شرح زیر به اشتراک گذاشت:

"این مقدمه ی چه اتفاقیه؟!
یکی بگه اصل خبر چیه که پیش زمینش #دلار ۵۷۰۰ تومنیه؟!!
ما انقد پوستمون کلفت شده که خود این افزایشها نشه کل دغدغمون!..امیدوارم تا زمانی که میخوام این پست رو با شما به اشتراک بذارم با عدد جدیدتری مواجه نشده باشیم"

**فرزاد فرزین نیز ضمن انتشار تصویری از خبر گران شدن دلار، نوشت:

"نگران نباشيد قيمت واقعي دلار ٤٢٠٠ هست و اين رقمها دروغه . اصلاً دلار و يورو بالا بره چه تأثيري رو اقتصاد مملكت داره ؟ والا تو ٣ روز ارزش پول كشور ٤٠٪؜ اومد پايين !!! بازم خوب اومده پايين😂👍
ميگم آنقدر قشنگ داره مديريت ميشه اقتصاد كشور ميترسم زحمت بشه واسه مديران عزيز ،٦٠٠٠ تومان!!!!! با افتخار عنوان بي ارزش ترين واحد پول دنيارو در اختيار گرفتيم .خسته نباشي دلاور تبريك به تو ايراني👏خدا بخير كنه"

**در آخر محمد علیزاده ضمن اظهار نگرانی از وضعیت معیشت مردم در یادداشت خود، کاریکاتوری تلخ و دردناک نیز در این باره در فضای مجازی منتشر نمود:

"حال مردمم خوب نيست،حال سرزمينم خوب نيست،من سرزمينمو دوست دارم😔"

برای مشاهده و یا دانلود ویدئوی این خبر، بر روی آیکون ویدئو کلیک نمائید.