هـنوزم معتقدم مرگ گفتن براى هـيچكس و هـيچ چيز خوب نيست/زنده باد پیشرفتی که دشمن و به زانو بزنه ، زنده باد ایران ازادی که جهان به صلابتش احترام بذاره

انتقاد رضا صادقی از فساد اقتصادی و طنازی های داخلی درباره ی مسائل جهانی

به گزارش «اول فای»، رضا صادقی در صفحه شخصی خود، با انتقاد از فساد اقتصادی و برخی شرایط داخلی کشور، نظرات خود را طی یادداشتی با مخاطبان اینستاگرام به شرح زیر به اشتراک گذاشت:

"اونى كه خودشو به خواب ميزنه ، نميشه بيدار كرد . هـنوزم معتقدم مرگ گفتن براى هـيچكس و هـيچ چيز خوب نيست ... چهـل سال گفتيم مرگ بر اين و مرگ بر ان و روز به روز اختلاس و دزدى هاى كلان بيشتر و بيشتر شد ، مردممون كم درامدتر سفرشون كوچيك تر و هر روز یک ماجرای تازه و تحریم و .....

همه بزرگان دينى و مذهبى با لعن و نفرين كارى نكردن كه با عمل خوبشون دشمنشون و شرمنده كردن . مدتيه ميبينم يه عده طناز تصاويری و درست ميكنن و متنهايي هم ايراد ميكنن كه خوبه محض خنده ... اما باور كنيد طلب مرگ جز مرگ و بدبينى ببار نمياره . حالا ميخواد اينجا باشه يا اون ور دنيا ... اگرم مرگ بخوايم بايد براى اونايى بخوايم كه خون اين مردم و تو شيشه كردن و الان هم داخل هم خارج به ريشمون ميخندن ... اى كاش اينقد از هم جدامون نميكردن كه خودى و ناخودى شديم براى هـم .

زنده باد فکر سالم ، زنده باد پیشرفتی که دشمن و به زانو بزنه ، زنده باد ایران ازادی که جهان به صلابتش احترام بذاره ، زنده باد تو هموطنم که بمونی و ثابت کنی بهترینی ، مخالف من ، دشمن من نیست . بعد این متن منتظر خیلی از هجمه ها هستم اما دیدم یه عده ای، هر چند همونا هم اگر روزی اسیب ببینم کنارم هستن . دارن طنازی رو به طناب بازی تبدیل میکنن...."