در مسیر انتشار اولین آلبوم شخصی خواننده گروه «پالت»

«فراموشی‌ها»؛ اولین قطعه انفرادی امید نعمتی منتشر شد

پس از انتشار اولين آلبوم گروه پالت (آقاى بنفش)، این گروه با توجه به پتانسیل‌ها و علايق شخصى اعضا، تصميم گرفتند در کنار فعاليت‌هاى «پالت»، هر يک روى پروژه‌هاى انفرادى خود نيز تمركز كنند و بعد از آلبوم دوم (شهر من بخند)، آنها را منتشر کنند که در همین راستا کاوه صالحی و داریوش آذر نیز قطعاتی منتشر کردند و حالا نوبت به انتشار پروژه جدید امید نعمتی رسیده است.

 

حدود چهار سال پیش بود که امید نعمتی به همراه صادق تسبیحی (آهنگساز)، کاوری از قطعه قدیمی و زیبای «مریم چرا» را آماده و با نام «حرمان» منتشر کردند. این قطعه آنقدر پرمخاطب شد که تصمیم گرفتند به شکلی جدی‌تر، آن را با قطعاتی در همان سبک و سیاق، در قالب یک آلبوم منتشر کنند.

 

حاصل آن هم آلبومی با نام «حرمان» در فضای الکتروآکوستیک شد که امروز قطعه «فراموشی‌ها» از این آلبوم منتشر شده است. این قطعه با شعری از حمید مصدق شکل گرفته که موسیقی آن ساخته صادق تسبیحی و امید نعمتی است و یکی از ویژگی‌های آن (و در کل، این آلبوم) حضور نوازندگان گسترده و تیم بزرگ تولید در آن است. البته برخی نوازندگان حاضر در این مجموعه، اعضای گروه پالت هستند که هر کدام علاوه بر پیگیری پروژه‌های خود، در قطعات آلبوم «حرمان» نیز ساز زده‌اند.

 

«فراموشی‌ها» نخستین قطعه‌ای است که از آلبوم انفرادی امید نعمتی منتشر می‌شود؛ آلبومی با فضای موسیقی الکترونیک و سازهای آکوستیک که این روزها مراحل پایانی خود را می‌گذراند و قرار است به زودی منتشر شود.

 

منبع: سایت موسیقی ما