خواننده پاپ درواکنش به حواشی برخی کنسرت‌ها در روزهای اخیر با انتشار پستی از تاثیرات اجتماعی این قبیل اتفاقات در رفتارهای مردم گفت.

واکنش «حامد زمانی» به حواشی برخی کنسرت‌ها در روزها اخیر

به گزارش «اول فای» و به نقل از موسیقی ما، حامد زمانی که این روزها در حال آماده سازی نخستین آلبوم رسمی خود است و فضای متفاوتی را در این آلبوم تجربه کرده، در واکنش به برخی اتفاقات اخیر در حوزه موسیقی و لغو برخی کنسرت‌ها معتقد است:

"کنسرت‌مهمتر‌است یا‌ معیشت مردم؟ این چه سوالی است؟! کاری با دلیل اعتراض و مخالفت عده‌ای با برگزاری کنسرت‌ها ندارم.چیزی که بسیار آزاردهنده و سوال‌برانگیز است اصرار به مایه گذاشتن از اعتقادات و ضروریات مردم و از طرف دیگر قراردادن دین و مردم درمقابل هم است. اعتراض دارید؛ خب اعتراض کنید. دیگر‌ مایه گذاشتن از امت شهیدپرور و حزب الله و خون شهدا برای چیست؟ مگر شما نماینده‌ی تمامی «امت حزب الله» یا «خانواده ی شهدا» هستید که از طرف آنها حرف میزنید؟ شده یکبار بپرسید: این ‌نوع حرکات چه بلایی سر اعتقادات مردم می‌آورد؟ حداقل همان‌هایی که برای این کنسرت‌ها بلیط تهیه کرده‌اند؟ حتی وقتی ما با نوعی تیپ ظاهری که معرف فلان تفکر دینی است، دست به چنین حرکاتی میزنیم چه چیزی در ذهن مردم بجز دشمنی دین با شادی و انتخاب مردم در ذهن ها نقش میبندد؟"

زمانی می‌افزاید:

"کنسرت دارای مجوز هنرمندی را در محل زادگاهش لغو‌ میکنند. خود جای سوال دارد. اما نماز جماعت خواندن جلوی چشم حضار در محل برگزاری برنامه آنهم بعد از لغو‌ برنامه را کجای دلمان بگذاریم! نکنید، تو رو به خدا اینکار را با اعتقادات مردم نکنید. بعضی وقتها آدم شک می‌کند؛ نکند اینها یک‌ برنامه‌ریزی دقیق برای دور‌کردن مردم از دین و شکاف انداختن بین مردم است. وجداناً و انصافاً ضرر کدامیک بیشتر است؟ کنسرت یا این قبیل حرکات؟ روزهای آغازین هرسال است؛ فرصت بهتری است برای زدن حرفها؛ موضع گرفتنها؛ حرکت زدن و کمپین زدنها. تا مبادا امسال نیز بگذرد و ما دوباره شاهد دور شدن عده ی زیادی از مردم از دین و از هم باشیم."