متاسفیم برای یکسری هنرمندنما که در حالت غیرطبیعی گوشی به دست می گیرند و تهمت می زنند/اگر مقداری منطقی فکر کنیم این برنامه نیازمند دریافت وجهی نیست

واکنش هنرمندانی که در دورهمی حضور پیدا کرده اند به گفته های «علیشمس»

پس از صحبت های عجیب «علیشمس» در خصوص پشت پرده حضور خوانندگان در برنامه دورهمی، عماد طالب زاده و ماکان بند با انتشار یادداشت های کوتاهی در صفحه های مجازی اشان، هرگونه پرداخت پول توسط خود و یا درخواست هزینه از سوی سازندگان برنامه دورهمی را رد کردند.

یادداشت «عماد طالب زاده» در صفحه مجازی اش، به این شرح می باشد:

"علی اوجی رو خیلی ساله می شناسم، من تو این برنامه مثل خیلی از همکاران باارزشم حضور داشتم، به دعوت آقای مهران مدیری و علی عزیز و همچنین تهیه کننده برنامه آقای احمدی. پولی رو پرداخت نکردم. ازم درخواستی هم بابت پرداخت نشد و اگه مقداری منطقی فکر کنیم، این برنامه نیازمند دریافت وجهی هم نیست.
کاشکی بیایم تو سال جدید بدون دشمنی و کینه ادامه بدیم. کاشکی به این راحتی گناه کسی رو نشوریم."

یادداشت «ماکان بند» نیز در صفحه مجازی این گروه، به شرح زیر می باشد:

"باید درمورد برنامه دورهمی یه توضیحی بدیم به شما عزیزان، دعوت از ما برای حضور در برنامه پرطرفدار دورهمی اول به درخواست هوادار بود و در مرحله بعد توسط جناب علی اوجی که تو کارنامشون چندین کار هنری موفق دارند صورت گرفت بدون کوچکترین منتی و یا درخواست ریالی پول ، متاسفیم برای یک سری هنرمندنما که در حالت های غیر طبیعی … یه گوشی دستشون میگیرن و هر تهمتی به هر کی میخوان میزنن برای جذب مخاطب و فالوور"

پیش از این «علیشمس» در بخش لایو اینستاگرام خود، در خصوص پشت پرده حضور خوانندگان در برنامه «دورهمی» گفت:

"برنامه دورهمی را دوست دارم، اما علی اوجی که مسئول آوردن مهمان ها به این برنامه است، در پشت پرده پول های سنگینی از خواننده ها می گیرد. از حمید هیراد صد میلیون گرفته بودند و از ماکان بند هم گرفتند‌‌ ولی کسانی که پول نمی دهند به راحتی از لیست مهمانان این برنامه حذف می کند. مثل «مهدی جهانی» و «اشوان». مطمئنم که آقای مدیری به هیچ وجه از این ماجراها با خبر نیستند."