اعتراف در مستند Seasons جاستین بیبر

جاستین بیبر از بیماری و اعتیادش به مواد مخدر میگوید

به گزارش موسیقی آتار ، جاستین بیبر در مجموعه مستندی که در یوتیوب درباره زندگیش با نام Seasons صحبت می کند یادی از گذشته تلخ خود دارد.

 

در آخرین قسمت این مستند با عنوان "فصل تاریک" ، بیبر در مورد استفاده از مواد مخدر گذشته خود می گوید و اینکه او به "مرگ" خیلی نزدیک بوده است .

بیبر دوربین ها را برای بازدید از زادگاه خود در استراتفورد ، انتاریو ، جایی که در هنگام کودکی به عنوان یک اجراگر خیابانی استعدادش کشف شد برد . در آنجا ، وی برای اولین بار وقتی که فقط 12 یا 13 سال داشت آلودگی به مواد مخدر را دچار شد که متاسفانه توسط بزرگترها در زندگی او نادیده گرفته شد.

بیبر در این قسمت مستند می گوید :

"این فقط فراری برای من بود." "من مثل همه افراد در صنعت یا جهان که تجربه می کنند، جوان بودم.اما تجربه من جلوی دوربین ها بود و سطح متفاوتی در مقابل دوربین ظاهر می شدم. من پول و چیزهای زیادی داشتم ، بنابرافرادی در اطرافم  آویزان  من بودند و چیزهایی را از من می خواستند  و سبک زندگی را زندگی می کردم که آنها نیز می خواستند زندگی کنند. "

در این مدت بود که رفتار بد وی در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت سبب شد سرانجام وی بترسد و هوشیار شود .

وی گفت:

"تصمیم گرفتم که آن اعمال را متوقف کنم زیرا داشتم می مردم." "فرد محافظ من شبانه برای بررسی نبض من وارد اتاقم می شد. مردم نمی دانند این وضعیت چقدر جدی و بسیار وحشتناک بود"

بیبرهمچنین فاش می کند که وی در سال 2019 با هر دو بیماری یکی بیماری ویروسی بنام مونونوکلئوز ، و دیگری بیماری لایم پس از مدتی احساس بیماری شدیدی داشت . او اکنون در حال تلاش برای بازگردادن خود و خانواده اش به نقطه ای سالم  است.

وی گفت:

"من در گذشته از بدنم سوءاستفاده کرده ام و تازه در مراحل بهبودی قرار گرفته ام." "من متعهد به بهتر شدن هستم زیرا می دانم که در نهایت بهترین من است که به من کمک می کند تا بهترین شوهر ، بهترین پدر ، بهترین دوستی باشم که احتمالاً هستم. و برای همه هوادارانی که می خواهند از موسیقی لذت ببرند. که اگر سالم نباشم نمی توانم این تعهدات را انجام دهم و  مدت طولانی است که سالم نبوده ام.

مطالب فوق چکیده ای از اولین قسمت از سریال Seasons بیبر بود که در یوتیوب پرمیوم در حال پخش است که به بررسی موضوعات سلامتی بیبر پرداخت .در چهار قسمت اول زندگی مشترک با همسرش هایلی بالدوین و ساخت آلبوم جدید وی با نام "تغییرات" شرح داده شده است که در 25 بهمن منتشر می شود.