آتش و تب ' Fire and fever '، کیس کالن (Keith Cullen) ، خواننده ای که از مبارزه با سرطان می گوید

"آتش و تب" کیس کالن بیانگر دیدگاه جدید وی پس از مبارزه با سرطان است.

به گزارش  آواتار ، کیس کالن متولد دوبلین است و امروزه در  36 سالگی از پس سرطان بر آمده است . وی در 18 سالگی ، یک شرکت بازاریابی مستقر در ایرلند تأسیس کرد و تقریباً برای یک دهه ، او این شرکت را از سطح هیچ ساخت و به یک موفقیت تبدیلش کرد . کالن شرکتی را که به عنوان یک نوجوان تأسیس کرده بود ترک کرد تا تمام وقت در آمریکا خواننده شود . وی به ایالت ها نقل مکان کرد و در لس آنجلس زندگی جدیدی را آغاز کرد . او به طور حرفه ای موسیقی خود را با جدیت آغاز کرد و تک آهنگ های بعدی "Say Something" و "Turn the Light" را به ترتیب به شماره های 27 و شماره 31 نشریه بیلبورد صعود داد .

 

یک روز در حالی که در یک تور تبلیغاتی در استرالیا بود ، کالن متوجه شد که سرطان مثانه نوع 3 دارد . کالن به یاد می آورد :

"من سوار هواپیما شدم و وقتی در سیدنی به زمین نشستیم ، ادرارم خونین بود . این بسیار ترسناک بود."

او برای آزمایش های تکمیلی به ایرلند پرواز کرد و چندین عمل جراحی اضطراری و دورهای شیمی درمانی را گذراند . پس از گذشت بیش از یک سال از مبارزه با این بیماری و تحت معالجات گسترده ، سلامتی کالن رو به بهبودی رفت . اما تجربه این بیماری تغییری در دیدگاه وی ایجاد کرد ، او بیش از هر زمان دیگری می خواست موسیقی را به گوش مردم برساند. 

 

امروز ، کالن با ریمیکسی از جدیدترین تک آهنگ خود با عنوان "آتش و تب" ( Fire and fever) در حال بازگشت است . آهنگی تأمل برانگیز در مورد درونگرایی ، تاریخ شخصی و شجاعت مداوم در مواجه با شانس های زیاد ، "آتش و تب". روابط پیچیده بین عاشقان  ، دوستان ، سلامتی شخصی و سالم بودن را مورد بررسی قرار می دهد . در کلیپی که به کارگردانی سانتیاگو والنسیا کارگردانی شده است ، کالن انرژی خود را به طور مستقیم در بیننده نشان می دهد زیرا به شدت به دوربین خیره می شود ، در حالی که چراغ های قرمز روان که به دور او می چرخد ​​، ویژگی هایی را تغییر می دهد . پالت تصویری آتشین ویدیو کاملاً متناسب با اشعار داغ و تجربه مشاهده پاپ تاریک است.