خلاصه گزارش و تصاویر گرمی 2020

عکس های جایزه گرمی 62 ام

به گزارش آواتار ، 62 امین مراسم سالانه جوایز گرمی در 26 ژانویه سال 2020 در مرکز استیپلز در لس آنجلس برگزار شد . در این رویداد بهترین رکورد ها ، آهنگ ها ، و هنرمندان سال واجد شرایط داوری در حد فاصل زمانی ، از اول اکتبر 2018 تا 31 آگوست 2019  معرفی شدند  . آلیشیا کیز  همچون پارسال میزبان این مراسم بود.

لیزو در هشت گروه نامزد دریافت جایزه شد و پس از وی بیلی ایلیش و لیل نس اکس هر یک نامزد شش گروه شدند . در انتها ایلیش و برادرش فینیناس با پنج برد هر کدام بیشترین جوایز را کسب کردند . با این کار ، ایلیش اولین هنرمندی است که در چهار گروه اصلی رکورد سال ، آلبوم سال ، آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید ، از زمان کریستوفر کراس در سال 1981 توانسته جایزه همزمان دریافت نماید .

 

ده روز پیش از این مراسم ، دبورا دوگان ، رئیس آکادمی ضبط ، از وظایف خود به عنوان رئیس رویداد و مدیر عامل شرکت کنار گذاشته شد و در مرخصی اجباری قرار گرفت . دوگان با اتهام اینکه آکادمی ضبط ، درگیر فساد است ، جنجال به راه انداخته است .

مراسم  امسال همزمان با درگذشت بسکتبالیست معروف کوبی برایانت برگزار شد که کیز و بویز من دوم اجرای خود را به یاد وی برگزار کردند .

 

در زیر تصاویری از این رویداد سالانه را می بینید: