واکنش سلنا گومز به حضور همزمان با همسر جاستین بیبر در یک رستوران

پیامد حضور هایلی بالدوین و مادیسون بیبر در جشن انتشار آلبوم Rare سلنا گومز

به گزارش موسیقی آواتار، مادیسون بیر به همراه هایلی بالدوین همسر کنونی جاستین بیبر بطور اتفاقی در همان رستورانی که سلنا گومز انتشار آلبوم جدیدش را جشن گرفته بود حضور یافتند.

 در هنگامه جشن انتشار جدیدترین آلبوم خواننده 27 ساله، سلنا گومز بنام ""Rare در رستورانی در غرب هالیوود ، همسر جدید جاستین بیبر به همراه دوست مشترکش با سلنا گومز در همان رستوران آفتابی شد و این مسئله سبب شد طرفداران سلنا گومز در اینستاگرام حسابی به بیر حمله کنند چون فکر می کردند حضور همسر جاستین بیبر به عمد توسط بیر صورت گرفته است تا برای گومز ایجاد ناراحتی کند.

بیر 20 ساله آن سخنان نفرت انگیز در اینستاگرام را خطاب کرده و به طرفداران گومز گفت که هرگز به عمد سعی بر ناراحتی گومز که دوستش دارد نداشته است.

وی گفت:

"این شایعات احمقانه است. من فقط با دوست قدیمی ام شام خوردم  و تمام. آیا این جرم است؟ من عاشق سلنا هستم .. همیشه (همانطور که می دانید.) و من به معنای واقعی کلمه هرگز در یک میلیون سال هم سعی نمی کردم او را ناراحت کنم .هیچ اتفاقی نیفتاده است. این فقط یک تصادف بود ، شما بدون دلیل به من حرف زور می زنید ... "

گومز پس از دیدن اظهارنظرهای منفی وطیفه خودش دید تا نظر خودش را اعلام کند ، به هواداران خود گفت كه از عمل آنها "ناامید" شده است.

وی نوشت:  خواندن آن نظرات به کل منزجر کننده است. هرچه که بود آن حضور عمدی نبود ، حالا به او توجه کنید.

گومز افزود:

"من بسیار ناامید هستم که مردم با کسی این چنین صحبت می کنند."

وی گفت:

"من مادیسون را از زمان كودكی می شناسم و می دیدم كه وی هم چطور به زنی كه امروز هست تبدیل شده است. مشکلی وجود ندارد."

روز جمعه  20 خردادماه، گومز آلبوم مورد انتظار خود را با نام Rare   منتشرکرد که دوران جدیدی از موسیقی را برای خواننده رقم زد.

وی می گوید:

"احساس می کنم کمی بیشتر راهم را پیدا کرده ام. هر سال به طور مداوم در حال رشد هستم ، و این بار واقعاً آن را یافته ام و از آن قدردانی می کنم. "

اولین آلبوم او که یک تصنیف احساسی به نام "Lose You to Love Me"  بود، به محض انتشارش، رکورد ها را شکست.

وی گفت:

"من فقط می خواهم همه چیز عالی باشد ، و فکر می کنم این آهنگ بیانگر جایی است که در آن قرار دارم ، مکان بهتری که لازم داشتم باشم."

 

هنگامی که این آهنگ برای اولین بار منتشر شد ، بسیاری از طرفدارانش آنرا بیانگر رابطه اش با بیبر دانستند.

به گزارش موسیقی آواتار، پس از جدایی گومز از جاستین بیبر،  در سال 2018   بالدوین  با بیبر ازدواج کرد و با انتشار تصویری از آهنگ   I Will You Kill You   "سامر واکر" در استوری اینستاگرام خود که همزمان با برگزیده شدن ترانه گومز  بود، پیام های انزجار دریافت کرد. برخی از هواداران گومز تصور کردند که این پست در واکنش به تصنیف گومز است.

گومز در آن زمان به طرفداری بالدوین ایستاد و از هوادارانش خواست "مهربان باشند".

من از پاسخی که این ترانه دریافت می کند سپاسگزارم. من بسیار سپاسگزارم با این حال ، من برای زنانی که زنان دیگر را تحقیر می کنند نمی ایستم.من هرگز ، هرگز  اهل اینکار نیستم ، بنابراین لطفا با همه مهربان باشید. مهم نیست که اوضاع چطور است ، اگر شما طرفداران من هستید  با کسی بی ادب نباشید ، لطفا. 

 پس از آن ، بالدوین  خودش پاسخ داد و درمورد اتهامات مبنی بر اینكه پست وی در تخریب گومز است گفته بود لطفا این مزخرفات را متوقف کنید.