«جز عشق نمی‌خواهم» علیرضا عصار صدرنشین یک نظرسنجی برای انتخاب بهترین آلبوم پاپ سال 96 شد.

«جز عشق نمی‌خواهم» بهترین آلبوم پاپ سال ۹۶ شد

به گزارش «اول فای»، نظرسنجی خبرآنلاین برای انتخاب بهترین آلبوم پاپ سال 96 نتایج زیر را پی داشت:

با بررسی پاسخ‌های کاربران به این سوال که بهترین آلبوم پاپ سال ۹۶ از نظر آن‌ها کدام است، می‌توان مشاهده کرد که «جز عشق نمی‌خواهم» اثر علیرضا عصار در صدر قرار گرفته است. آلبومی که شش سال بعد از آخرین آلبوم این خواننده، آذر سال جاری به بازار آمد. عصار سال گذشته نیز، بعد از شش سال دوری از اجرای زنده، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت تا سال‌های ۹۵ و ۹۶ زمانی برای شکسته شدن دوری این خواننده سال‌های دور، از علاقه‌مندانش باشد.

بعد از «جز عشق نمی‌خواهم»، آلبوم‌هایی که بیشترین رای را آوردند «یعنی درد» رضا صادقی و «جادوی خاص» سینا شعبانخانی بودند.

«دیوانه بازی» ماکان بند، «دنیای بعد از تو» گروه سون و آلبوم «و اینک عشق» بابک رادمنش و سامی یوسف در رتبه های بعدی قرار می گیرند.

بخشی از کاربران نیز واژه «هیچ کدام» را برای اعلام نظرشان انتخاب کرده بودند و از غم و یاسی که با گوش دادن به آهنگ‌های پاپ خوانندگان جوان به آن دچار می‌شوند گفتند. در بعضی پاسخ‌ها نیز نام خوانندگانی آمده بود که در سال ۹۶ آلبومی منتشر نکرده بودند از جمله محسن چاووشی و همچنین بعضی کاربران به اسامی خوانندگانی خارج از ایران همچون شادمهر عقیلی اشاره کرده بودند.

نکته‌ای که در ادامه باید به آن اشاره کرد چرایی نبودن نام آلبوم‌هایی چون «مدونای» گروه دنگ‌شو، «دریا کجاست» گروه چارتار و «حرمان» امید نعمتی است که در قالب کامنت از سوی کاربران مطرح شده بود. سبک کاری این گروه‌ها جزیی از موسیقی تلفیقی به شمار می‌آید و به همین دلیل در این نظرخواهی که مربوط به بهترین آلبوم پاپ سال ۹۶ بود نامی از آن‌ها نیامد.