بانوی المپیکی قایقرانی ایران هر چهار مدال خود را در این تورنمنت به استاد محمدرضا شجریان استاد آواز ایران اهدا کرد.

اهدای مدال قهرمانی آسیا به استاد آواز ایران

«آرزو حکیمی» بانوی المپیکی قایقرانی ایران بعد از درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین هر چهار مدال خود را در این تورنمنت به استاد محمدرضا شجریان استاد آواز ایران اهدا کرد.

به گزارش روز یکشنبه فدراسیون قایقرانی، حکیمی که در المپیک 2012 لندن حاضر بود، در رقابت‌های قهرمانی سال 2017 آسیا در شانگهای چین به یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز رسید. او پس از بازگشت به کشور تمام مدال‌هایش را به استاد محمدرضا شجریان تقدیم کرد.

حکیمی درباره این گفت:

" همه ایرانی‌ها موسیقی سنتی را با نام استاد شجریان می‌شناسند. صدای دلنشین ایشان روزها و شب‌های بسیاری از ما را پر کرده و من نیز به شخصه قبل و بعد از هر مسابقه‌ با صدای آقای شجریان به آرامش می ‌رسم. در جریان رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین نیز که به هر حال فشار زیادی روی من بود با صدای بی ‌نظیر استاد به آرامش رسیدم و توانستم نتایج خوبی بگیرم."

او افزود:

" خبر بیماری استاد شجریان همه ما را آزرده خاطر کرد و به طور قطع همه نگران سلامت ایشان بودیم و هستیم. امیدوارم که عمر با برکتشان ادامه دار شود و ما سال ‌های سال صدای خسرو آواز ایران را بشنویم. من قبل از مسابقات این تصمیم را گرفتم که تمام مدال ‌هایم در قهرمانی آسیا را به استاد شجریان تقدیم کنم تا با این پیام به ایشان بگویم همه و از جمله نسل جوان ایران ارادت زیادی به ایشان دارند."

منبع: خبرگزاری ایرنا