قطعۀ تصویری «از کفم رها»با صدای سبحان مهدی‌پور، خوانندۀ موسیقی سنتی که توسط مؤسسۀ فرهنگی هنری آوای دل البرز منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

قطعه تصویری «از کفم رها» منتشر شد

قطعۀ تصویری «از کفم رها» که از ساخته‌های «عارف قزوینی» است، با صدای سبحان مهدی‌پور، خوانندۀ موسیقی سنتی که توسط مؤسسۀ فرهنگی هنری آوای دل البرز منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، سبحان مهدی‌پور با اشاره به موزیک ویدئوی «از کفم رها» که تازه‌ترین تک‌اثر موسیقایی‌ـ تصویری با صدای وی است، عنوان کرد: «در این قطعه که فضایی رمانتیک و عاشقانه دارد، هنرمندان محمدامین اکبرپور (تار) و ایرج طباطبایی (تمبک)، آواز مرا همراهی کرده، رضا قلندریان، تصویربرداری این قطعه را بر عهده داشته و مائده اسماعیلی همسرم، در آن به ایفای نقش پرداخته است.

 

مهدی‌پور همچنین خبر داد: «قطعۀ تصویری دیگری را نیز در دست انتشار داریم، تحت عنوان «وحدت ملی» با شعر و آهنگی از محمدعلی امیرجاهد و تنظیم محمدامین اکبرپور که این قطعه نیز ضبط و تصویربرداری آن به پایان رسیده و به زودی با حضور مسئولین، هنرمندان و ادیبان، در استان البرز رونمایی خواهد شد. این قطعه فضایی ملی‌ـ میهنی دارد که آن را به شهدا و ایثارگران ایران‌زمین تقدیم کرده‌ام.

 

منبع: سایت انجمن موسیقی ایران