هشدار تتلو به محسن افشانی برای مراقبت از همسرش+خواستگاری وی از بازیگر سریال game of thrones

امیر تتلو؛ از تذکر به حجاب همسر محسن افشانی تا ابراز علاقه به امیلیا کلارک!

به گزارش «اول فای»، امیرحسین مقصودلو ملقب به «امیر تتلو» این بار در پست‌های اینستاگرامی خود پس از تذکر جدی به محسن افشانی، به سراغ بازیگر سریال پرمخاطب «بازی تاج و تخت‌ها» رفته و با خواستگاری از امیلیا کلارک جنجال‌های تازه‌ای بوجود آورد!

طی چند روز گذشته محسن افشانی بازیگر پرحاشیه‌‌ی این روزها، عکس‌‌ها و ویدئو‌های بسیاری از لحظه‌‌های مشترک با همسرش در فضای مجازی منتشر کرده است. حالا تتلو یکی از پرحاشیه‌‌ترین خوانندگان به این فعالیت مجازی افشانی واکنش نشان داده است.

امیر تتلو خطاب به محسن افشانی نوشت:

"محسن افشانی من تعارف با کسی ندارم و کاریت هم ندارم خودت پرت گرفت بهم. این که زیباییای زنت رو به نمایش میذاری و زنت رو تو اینستا بغل می کنی خیلی بده. خانمت جای خواهر ماست یه وقت سو تفاهمم نشه. اما حالا که خودت زدی به ما وظیفمه بگم که اینجوری پر میشه از مردم شهر و نگاه حریص و حسود آدما و خدایی نکرده چشم میخورین و از هم جدا میشین!! آدم از هر چیزی استفاده نمیکنه واسه لایک!! کار من هشدار بود که دادم!! این که تو بهترین هستی یا نه تو سینما تصمیم و تلاش خودته!! اما از از نظر خودم بدون شک بهترینم و تو این کار تو برو خود را باش و از طبیعت سپاسگذارم به خاطرش. در آخر آرزو می کنم که از سلامتی و از جفت خوبی که طبیعت بهت داده به نحو احسنت استفاده کنی برای خدمت به زمین و جاری کردن عشق بین موجودات مختلف."

پس از این اظهارنظر جنجالی، عکسی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن مقصودلو به صفحه شخصی امیلیا کلارک بازیگر سرشناس مراجعه کرده و از وی خواستگاری کرده است!!...امیر تتلو به زبان انگلیسی از امیلیا کلارک پرسیده است که آیا با او ازدواج می کند؟!!

پس از انتشار این عکس و واکنش کاربران به درخواست سوال‌برانگیز تتلو از خانم بازیگر آمریکایی، این خواننده با انتشار پستی در استوری اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد و آن را فتوشاپ دانست، اما با وجود تکذیب آن کاربران شبکه مجازی با هجوم به صفحه این بازیگر دوباره خبرساز شدند.

پس از ادعای تتلو مبنی بر فتوشاپ بودن این عکس، شخصی که این شوخی را با تتلو کرده بود با ارسال پیامی از این خواننده حلالیت طلبید، با توجه به متن این پیام، گویا این شخص این کار را قبلا با چهره‌های دیگر هم کرده بود؛

این شخص در پیام خود نوشت:

"داداش سلام

بابا اونو خدایی من شوخی کردم

قبلا برای سوشا مکانی و علیرضا حقیقی هم درست کردم

حالا شانس تو و علیرضا حقیقی همه جا پخش شد

شرمنده حلال کن حاجی"

تتلو هم در جواب نوشت:

"حلاله داداش کلی خندیدیم"