علت بیماری جاستین بیبر

افشای ابتلای جاستین بیبر به بیماری لایم

به گزارش موسیقی آواتار ، جاستین بیبر فوق ستاره پاپ کانادایی فاش کرد که در حال مبارزه با بیماری لایم و یک مورد جدی  بیماری مونونوکلئوز است اما گفت که وی در حال غلبه بر مشکلات سلامتی خود است.

بیبر در اینستاگرام خاطرنشان کرد:

اخیراً برخی از افراد از ظاهر وی انتقاد کرده و احتمال داده اند که او از مواد مخدر استفاده می کند.

بیبر نوشت:

آنها نتوانستند متوجه شوند من اخیراً به بیماری لایم مبتلا شده ام و نه تنها به یک مورد جدی از مونونوکلئوز مزمن هم مبتلا شدم  بلکه بر روی پوست ، عملکرد مغز ، انرژی و سلامت کلی من  نیز تأثیر گذاشت.

وی افزود:

چند سالی است که مبتلا هستم اما درمان مناسب می تواند به معالجه این بیماری غیر قابل درمان کمک کند. 

و من باز خواهم گشت و بهتر از همیشه.

به گزارش آواتار ، بیبر 25 ساله ، گفت كه چالش های سلامتی وی از جمله مباحثی است كه در سریال مستند 10 قسمتی که  درباره زندگی وی  تهیه شده و باید از 27 ژانویه در یوتیوب منتشر شود ، مورد توجه قرار گیرد.

در یک سال گذشته ، بیبر یک سری پست های اینستاگرامی برای 124 میلیون دنبال کننده خود نوشت که در مورد مبارزات او با افسردگی ، سوء مصرف مواد مخدر و شهرت و دین  اعتباری و همسرش هیلی بالدوین در راستای بهبودی او است.

امسال ، بیبر قصد دارد اولین آلبوم خود را در چند سال منتشر کند و یک تور آمریکای شمالی را آغاز کند. وی هفته گذشته یك ترانه به نام "یومی" منتشر كرد.

مونونوکلئوز عفونی یک بیماری عفونی ویروسی که دستگاه تنفس ، کبد و دستگاه لنفاوی را درگیر می سازد. همچنین  در آمریکای شمالی  بیماری لایم در اثر ابتلا به یک باکتری خاص که معمولا توسط  "گزش کنه پاسیاه"  ایجاد می شود و در خون ایجاد عفونت می کند.در تعدادی از بیماران بهبود یافته علائمی مانند خستگی و درد ماهیچه باقی می ماند.