مانی رهنما از تشکیل گروه بوم توسط فرزندش، پارسا رهنما به ترانه سرایی حسین آشفته خبر داد

از نورپردازی نامناسب روی سن تا تاخیر چهل دقیقه‌ای در کنسرت مانی رهنما

به گزارش «اول فای» و به نقل از نوا، کنسرت مانی رهنما با چهل دقیقه تاخیر چهارم اسفندماه به رهبری و نوازندگی رضا تاجبخش و دکلمه صبا راد با همراهی ارکستری متشکل از سازهای زهی و کلاسیک آغاز شد.

نورپردازی نامناسب و عدم قرار گیری پوپیتر روی سن در سالن از مواردی بود که مانی رهنما نسبت به آن در ابتدای اجرا اعتراض کرد.

در اواسط اجرا با دعوت مانی رهنما، صبا راد روی صحنه آمد و مشترکاً به اجرای قطعه‌ای عاشقانه به نوازندگی پیانو توسط مانی رهنما پرداختند.

در ادامه مانی رهنما از حضار خواست به احترام از دست رفتگان اتفاقات اخیر سال ۹۶ یک دقیقه سکوت کنند و سپس به اجرای نیلوفر تنها پرداخت.

پارسا رهنما فرزند مانی رهنما نیز در سالن حضور داشت و مانی رهنما از تشکیل گروه بوم توسط پارسا رهنما به ترانه سرایی حسین آشفته خبر داد.

امین قباد، هومن نامداری، نصرالله مدقالچی، زانیار خسروی، آزاده نامداری، نیما مسیحا، مجید واشقانی و معصومه کریمی، شهرزاد کمال زاده، پرستو صالحی، سیروس الوند، محمد علی بهمنی، اشکان یوسف پور، محسن افشانی و همسرش سویل تیانی خیابانی، ارسیا صنعتی، کیانا یازرلو و محمدرضا عقیلی مهمانان ویژه این کنسرت بودند.