کرمی از خواننده محبوبش می گوید

درآمد احسان کرمی

به گزارش اول فای و به نقل از سینما پرس،‌احسان کرمی مجری، بازیگر، صداپیشه و خواننده درباره اینکه آیا سئوال درباره درآمدش و... عصبانی‌اش می‌کند؟ گفت:

تا الان پیش نیامده کسی از من سئوالی بپرسد که عصبانی‌ام کند، اینکه بپرسند درآمدم چقدر است به خودم مربوط است اما عصبانی‌ام نمی‌کند. وقت‌هایی هست که ممکن هیچ درآمدی نداشته باشم و گاهی هم خدا را شکر درآمد خوبی دارم، در هر حال همیشه خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم.

وی درباره کارگردان و فیلم‌های مورد علاقه‌اش هم گفت:

علی حاتمی اصولاً کارگردان محبوب من است، دو فیلم ایرانی را هم خیلی دوست دارم، «مادر» مرحوم حاتمی و «خانه خلوت» اثر مهدی صباغ‌زاده که در 14 سالگی تماشایش کردم و به نظرم شاهکار است.

این هنرمند در ادامه گفتگو با «کافه تماشا» درباره حضورش در تازه‌ترین سریال مازیار میری گفت:

برای حضور در هر پروژه سینمایی و تلویزیونی مجموعه‌ای از عوامل برایم مهم است، اما درباره تلویزیون خوش‌شانس بودم، اینکه میری بعد از سال‌ها به تلویزیون برگردد، عوامل سریال خوب باشند، فیلمنامه فوق‌العاده داشته باشد و همبازی خوبی پیدا کنم، اتفاق مهمی است، من این شانس را در تلویزیون داشتم و امیدوارم در سینما هم به سراغم بیاید. تا الان به هیچکس نگفتم با من کار کند، مگر یک کارگردان تئاتر، خانم نازنین سهامی زاده که بخاطر بازی در نمایشش کاندیدای بهترین بازیگر تئاتر شدم؛ به خودشان هم گفته‌ام کارهایشان را خیلی دوست دارم و شاید اگر سنشان از من بیشتر بود خجالت می‌کشیدم، اما به‌هرحال جرأت کردم که از ایشان بخواهم که با من کار کنند.

موسیقی برای من دو وجه دارد وجهی که خودم به‌عنوان خواننده مشغول هستم و وجه دیگر حس شخصی‌ام، باید بگویم اگر موسیقی را از زندگی‌ام بگیرند خالی می شود.من از آن دست آدم‌هایی هستم که آواز می‌خوانم، با موسیقی بیدار می‌شوم، می‌خوابم و موسیقی در زندگی‌ام جریان دارد، موسیقی برای من این نیست که ماشین را روشن کنم و کسی در بک گراند بخواند، من موسیقی را گوش می‌دهم که بخواهم و انتخابش کنم.موسیقی برای من خیلی جدی است و بخشی از کاری که به‌عنوان خواننده هم انجام می‌دهم سعی می‌کنم درست انجامش بدم.خواننده محبوبم اول و آخر محمدرضا شجریان است، کنسرت همه خواننده‌ها را دوست دارم و اگر کسی بلیت کنسرت همایون شجریان را به من بدهد خوشحال می‌شوم.

این مجری، بازیگر، صداپیشه و خواننده گفت:

بعضی‌ها به کارهایم انتقاد دارند، صدای مرا دوست ندارند، یا می‌پرسند چطور می‌توانی همه این کارها را باهم انجام بدهی، اما من در محیطی بزرگ شدم که این حداقلی بود که باید می‌شدم.