"تا روز جمعه هم مطمئن بودم که این کنسرت برگزار نمی‌شود، اما شنبه نظرم عوض شد و اگر جرات چنین کاری داشتم، دلیلش فقط شما تماشاگران بودید"

عجیب ترین اجرای سیروان خسروی؛ کنسرتی که در ۴۸ ساعت برگزار شد!

به گزارش «اول فای» و به نقل از نوا، شامگاه ۱۶ بهمن ۹۶، در مرکز همایش های برج میلاد، آخرین کنسرت تهران سیروان خسروی در سال ۹۶ طی دو سانس برگزار شد.

این کنسرت که می‌توان از آن به عنوان یکی از متفاوت‌ترین کنسرت‌های ایران یاد کرد، سیروان خسروی تنها ۴۸ ساعت قبل از این اجرا، بلیت فروشی را آغاز کرد و باز هم مانند همیشه با استقبال کم نظیر هوادارانش مواجه شد.

به مانند اغلب اجراهای سیروان خسروی، این کنسرت نیز با قطعه «نه نرو» آغاز شد. وی اینترو این قطعه با کیبورد نواخت و کنسرت با هیجانی باور نکردنی آغاز شد. سیروان خسروی که همیشه کنسرت های یک پکیج متفاوت است، در این کنسرت نیز، نور، تصویر، صدا و اکت مخصوص به خودش را داشت. اکت‌های سیروان همواره انرژی را به مخاطب انتقال می‌دهد و هیجان کم‌نظیری را در سالن به وجود می‌آورد.

سیروان خسروی درباره برگزاری این کنسرت بیان کرد:

"تا روز جمعه هم مطمئن بودم که این کنسرت برگزار نمی‌شود و به احسان حاجیان مدیر برنامه‌ام گفتم که به طور قطع کنسل است، اما شنبه نظرم عوض شد و اگر جرات چنین کاری داشتم، دلیلش فقط شما تماشاگران بودید. البته فکر نمی‌کنم دیگر چنین ریسکی انجام بدهم."

«نه نرو»، «بارون پاییزی»، «تعجب نکن»، «خیلی روزا گذشت»، «آره»، «عاشقتم»، «خاطرات تو»، «نمیرم عقب»، «برگرد»، «زیباترین اتفاق»، «قاب عکس خالی»، «کجایی تو»، «سوژه هات تکراریه»، «اینجا جای موندن نیست» و «دوست دارم زندگی رو» قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

یاشا حکمی، نریمان ناعمی، طاها مظاهری، مرتضی مسگر، امیر دانایی و مجید پروریان اعضای ارکستر سیروان خسروی را تشکیل می دهند.

این کنسرت آخرین کنسرت سیروان خسروی در سال ۹۶ در شهر تهران بود و خسروی اعلام کرد که تا تابستان ۹۷ در تهران کنسرت برگزار نخواهد کرد.