انتشار آلبوم صوتی کودکانه «موش تا موش» با حضور مرضیه برومند و هنگامه مفید

مرضیه برومند راوی یک آلبوم کودکانه شد

به گزارش «اول فای» و به نقل از مهر، نیما جوان مدیر موسسه نشر و پخش «جوان» با اشاره به فعالیت های جدید این موسسه بیان کرد:

"تا روز ۲۷ بهمن یک آلبوم جدید صوتی کودکانه با عنوان «موش تا موش» به آهنگسازی و مدیریت هنری رامین کهن در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. در این آلبوم مرضیه برومند نویسنده و کارگردان تئاتر به همراه هنگامه مفید نویسنده، شاعر و بازیگر تئاتر به عنوان راوی حضور خواهند داشت و تصور می کنم با توجه به محتوایی که برای آلبوم در نظر گرفته شده مخاطبان کودک و نوجوان شنونده یک اثر جالب توجه در این حوزه خواهند بود."

وی همچنین بیان داشت:

"«تا ابد ابری» نیز عنوان تازه ترین آلبوم علی جعفری پویان نوازنده است که این هنرمند در آلبوم جدیدش آثار ۱۰ آهنگساز ایرانی را اجرا کرده است. در این آلبوم آثار هنرمندان مطرحی چون ناصر چشم‌آذر، کارن همایونفر، ایمان جعفری پویان، احسان بیرقدار، علی بهادری (نویان)، رضا خسروی، آرش بادپا، احمد میرمعصومی، فرهاد هراتی و زنده یاد بابک بیات اجرا شده که به طور حتم می تواند مورد توجه علاقه مندان موسیقی قرار گیرد. این آلبوم نیز به زودی از سوی موسسه نشر و پخش جوان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد."