تهیه کننده «بی بی رکسا» خواننده زن غربی به 2 سال حبس محکوم شد.

تهیه کننده موسیقی که به جرم سرقت زندانی شد.

به گزارش «آواتار»، در روز 25 نوامبر دیوان ایوانز (با اسم واقعی آنتونی وید وانز)، تهیه کننده مستقر در کالیفرنیا، پس از آن که جرم سرقت وی ثابت شد به 2 سال حبس محکوم شد.

ایوانز متهم به سرقت از دو مشتری خود به بهانه خرید تجهیزات عروسی و همچنین رزرو بلیط هواپیما و هتل برای خود و اعضای خانواده خود شد. شاکیان با نام های A.P و B.R با ارائه مدارکی در دادگاه حضور پیدا کردن. بعد از دادگاه اسم یکی از شاکیان مشخص شد که آن شخص «بی بی رکسا» خواننده زن غربی می باشد.

این تهیه کننده از کارت اعتباری خواننده آهنگ «last hurray» از ژوئن 2017 تا مارس 2018 به صورت غیر قانونی استفاده می کرده است.

مدیر تجاری «بی بی رکسا» در ماه می 2018 با آمریکن اکسپرس (کارت اعتباری خواننده زن غربی) برای تراکنش های مشکوک در کارت اعتباری تماس گرفت.بنا بر اسناد دادگاه این کارت یک سال قبل به سرقت رفته ولی فعال بوده است و از آن 146 تراکنش به مبلغ 37000 دلار انجام گرفته است.

ایوانز همچنین از آوریل 2017 تا آگوست 2017، 63000 دلار از کارت اعتباری شاکی دوم به صورت غیر قانونی برداشت کرده است.

به گزارش «آواتار»، بنا به اظهارات دفتر دادستان ایالات متحده، به وی دستور داده شد که مبلغ 34810 دلار به آمریکن اکسپرس به عنوان بازپرداخت بپردازد.

ایوانز برنده پنج جایزه گرمی(grammy) می باشد، از جمله کارهای وی می توان مشارکت با «فارل ویلیامز» برای آهنگ «happy» اشاره کرد که بهترین عملکرد تک آهنگ پاپ را در جوایز سال 2016 بدست آورد.

او همچنین با امثال «جنت جکسون»، «جاستین تیمبرلک» و «لیدی گاگا» همکاری داشته است.