کشیده شدن اختلاف بین تیلور سویفت و مدیر موسیقیش به جامعه آمریکا

درخواست کمک سویفت از طرفدارانش

به گزارش «آواتار»،نبرد عمومی بین تیلور سویفت و مدیر موسیقیش ، براون، همچنان در حال تشدید است.

سویفت ادعا می کند براون و بروچتا ، رئیس شرکت موسیقی سابقش ، یعنی شرکت بیگ ماشین، بر او فشار می آورند که نسخه های تقلیدی از آهنگ های خود را ضبط نکند و از صحبت کردن در مورد آنها به طور علنی دست بکشد ، و در عوض به او اجازه دهند بخش هایی از فهرست قدیمی خود  را در جوایز موسیقی آینده آمریکا و نیز یک مستند نتفلیکس در مورد زندگیش استفاده کند.

این در حالیست که یکی از مدیران اجرایی شرکت انتشاراتی بیگ ماشین ادعاهای سویفت را رد می کند و می گوید:

"تیلور سویفت می تواند 100٪ تمام آثار خود در گذشته و حال را در برنامه "جوایز موسیقی آمریکا" اجرا کند. انتشارات بیگ ماشین هیچ مشکلی با اجرای زنده تلویزیونی وی ندارد ، زیرا می داند که حق ندارد او را محدود کند."

آنها ادامه دادند ،

"تضاد انتشارات بیگ ماشین با گفته او این است که ما هیچ قانونی نداریم که کارش را متوقف کنیم و هرگز  تلاشی هم نکرده ایم".

در عوض،سخنگوی سویفت اظهار داشت كه درخواست های وی در مورد پروژه های "جوایز موسیقی آمریکا" و نتفلیکس به طور كامل توسط انتشارات سابق او رد شده است ، و این شرکت انتشاراتی، حدود 8 میلیون دلار حق امتیاز برای حق الزحمه پرداخت نشده ،مدیون سوئیفت است.

اما این شرکت ادعا می کند که سویفت ، به نوبه خود ، مدیون میلیون ها نفر است.

براون در ابتدای تیرماه 1398،  کنترل شش آلبوم اول سویفت را در یک قرارداد خرید با بیگ ماشین به دست آورد. در آن زمان ، سویفت توافق نامه را "بدترین سناریو" نامید.

یک منبع نزدیک به براون و بروچتا  می گوید که "آنها از خود تمایل به صلح نمایش داده اند و از سویفت می خواهند تا با آنها بنشیند و سعی کند تا کارها را انجام دهد و صلح برقرار کند." این منبع می گوید: سویفت از نشستن خودداری كرده است و "تهدید" كرده بود كه از طرفداران خود درخواست حمایت كند.

در عوض یک منبع نزدیک به سویفت می گوید  که زمان "نشستن" باید قبل از خرید آثار توسط براون می بود و هیچوقت سویفت، بروچتا راتهدید نکرده است" .

به گزارش آواتار ، روز پنجشنبه 16 آبانماه، سویفت در پست های رسانه های اجتماعی از طرفداران خود و سایر هنرمندان خواست تا از او حمایت کنند و  در مقابل براون و بورچتا کمکش کنند.

دوست دیرینه سویفت ، سلنا گومز در داستانی در اینستاگرام خود نوشت: "قلب من الان خیلی گرفته است. این باعث می شود من ناراحت و به شدت عصبانی شوم. (برایم مهم نیست اگر بخواهند در مورد من تلافی کنند) این نظر من است ،این حرص و آز و زورگویی است. هیچ کس دل و فکر کس دیگری را ندارد. احترامی به کلماتی که دوست من از زمان 14 سالگی نوشته است وجود ندارد. شما یکی از بهترین فرصتها برای جشن موسیقی او با طرفداران آهنگ هایش را دزدیده و خراب کرده اید. "

  انتشارات بیگ ماشین می گوید که درخواست سویفت از هوادارانش  "به شدت بر ایمنی كارمندان این شرکت و خانواده های آنها تأثیر می گذارد."