کنسرت خیریه حسام الدین سراج به نفع زلزله زدگان شهرستان کوهبنان موجبات شادی و امید در میان مردم فراهم آورد.

اجرای کنسرت خیریه سراج به نفع زلزله زدگان کوهبنان کرمان

به گزارش «اول فای» و به نقل از ایرنا ، با همکاری بنیاد فرهنگی و هنری ایرج بسطامی و برای کمک به زلزله ‌زدگان شهرستان کوهبنان کنسرت خیریه ‌ای برگزار شد که علاوه بر کمک های مادی برای خرید کانکس و مایحتاج مردم زلزله زده این خطه، موجب دلگرمی و حمایت روانی از مردم کوهبنان شده است.

کاروانی از اهالی هنر که صدای مردم کوهبنان دل آنها را به درد آورده است در این روزهای سخت با حضور در مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان به عیادت مردم رفتند تا از مشکلات آنان آگاه شوند.

بیش از یک ماه از زلزله 5.2 ریشتری شهرستان کوهبنان می گذرد؛ در این روزهای سرد زمستانی تنها پشت و پناه کوهبنانی ها خداست .

این کنسرت خیریه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف کمک به زلزله زدگان شهرستان کوهبنان برگزار شد و با اجرای موسیقی سنتی و با حضور مهمان ویژه حسام الدین سراج شامگاه جمعه در سالن استاد مطهری شهرکوهبنان به روی صحنه رفت و با استقبال گسترده مردم کوهبنان مواجه شد.

حدود یکهزار نفر از مردم کوهبنان در این کنسرت حضور یافتند و برای ساعتی غم از دست دادن خانه و کاشانه خود را به باد فراموشی سپردند.

حسام الدین سراج به همراه هیات همراه همچنین از مناطق زلزله زده کوهبنان کرمان بازدید کردند و با مردم این دیار دیدار کردند.

پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان کرمان هنرمندان و ورزشکارانی ازجمله حمید استیلی، ملیکا زارعی، امیر فضل آبادی، ساناز قربان نژاد، علی سامره، مهدی هشمتی، منصور محمدحسنی، احمد محمدی و هرکس با پیشه خود به کمک مردم کوهبنان آمدند.

این زمین لرزه علاوه بر خسارات فراوان مالی ازجمله تخریب منازل مسکونی و سازه های شهرستان کوهبنان و دهستان جور چندین مصدوم برجای گذاشت.