10 اجرا در زمینه‌های موسیقی کلاسیک، جز، پاپ، ایرانی و تلفیقی

برنامه نهمین شب جشنواره موسیقی فجر

به گزارش اول فای ، طبق جدول اعلام شده جشنواره، سی و سومین جشنواره موسیقی فجر نهمین شب خود (پنجشنبه 28 دی) را با برگزاری 10 اجرا در زمینه‌های موسیقی کلاسیک، جز، پاپ، ایرانی و تلفیقی سپری خواهد کرد.

تالار وحدت امشب از ساعت 18:30 میزبان مانو کچه از فرانسه خواهد بود و از ساعت 21:30 نیز «ارکستر سمفونیک تهران» به رهبری شهرداد روحانی روی صحنه خواهد رفت.

سالن رودکی نیز از ساعت 18:30 به برنامه‌ای اختصاص دارد که در جدول اجراها با عنوان «اجرای ویژه» از آن یاد شده و هیچ توضیحی درباره آن داده نشده است. از ساعت 21:30 نیز گروه «مهتاب» به آهنگسازی احسان ذبیحی و خوانندگی مجتبی عسگری در سان رودکی روی صحنه می‌رود.

برج آزادی از ساعت 18:30 میزبان گروه «گره» و از ساعت 21:30 پذیرای گروه «دال» خواهد بود. در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران نیز گروه «بربط نوازی» به سرپرستی شهرام غلامی از ساعت 18:30 و گروه «مهرنیا» به سرپرستی و آهنگسازی مهران مهرنیا از ساعت 21:30 به اجرای برنامه می‌پردازند.

در بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر نیز «علیرضا طلیسچی» و گروهش از ساعت 19 و «امیرعباس گلاب» و گروهش از ساعت 22 در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت.