"خواننده‌های جدید به نظر من خیلی خوب هستند و میدان رقابت را سخت‌تر می‌کنند"

سینا شعبانخانی: بیماری من بر اثر استرس و فشار کاری بود

به گزارش «اول فای» و به نقل از موسیقی ما، سینا شعبانخانی در مقام رفع سوءتفاهمات و شایعات ایجاد شده در مورد بیماری اش اینگونه شفاف سازی نمود:

"بیماری مختصری بود که به دلیل فشار کاری و استرس بود که خداراشکر به خیر گذشت. بیماری من عفونتی بود که با دارو از بین رفت و اگر عمری هم باشد در خدمت عزیزان هستیم و کار می‌کنیم."

وی همچنین درمورد نسل جدید خواننده های پاپ و نظر بعضی منتقدین که حضور آن ‌ها را تعبیر به ابتذال در کلام می‌دانند، بیان کرد:

"من جز همین جدیدها هستم و در جایگاه نظر دادن نیستم ولی به نظر من ابتذال نیست و خیلی هم قوی هستند و کارهای خوب و عالی دارند. صادقانه می‌گویم که کارهایشان را دنبال می‌کنم و از آن ها الگوبرداری می‌کنم. آدم چیزی که خوب است را نباید انکار کند و این ستاره‌ها هر روز هم بهتر از روز قبل هستند. من بهتر بودن را معیار فروختن بلیت و کنسرت نمی‌دانم. کار خوب را مردم تعیین می‌کنند که دوست داشته باشند و استقبال کنند و این افتخاری برای ما است که ما از آن لذت می‌بریم و هدف ما از کار کردن هم همین است. خواننده‌های جدید به نظر من خیلی خوب هستند و میدان رقابت را سخت‌تر می‌کنند و این به نفع همه خواننده‌هاست که مجبور می‌شویم سطحی نگاه نکنیم و همه چیز را به خوبی ببینیم."