پیام تسلیت جداگانه معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری و معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

دو پیام تسلیت به مناسبت درگذشت فرامرز شکرخواه

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، در بخشی از پیام پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری به یونس شکرخواه برادر مرحوم فرامرز شکرخواه آمده است: درگذشت برادر گرانقدرتان مرحوم فرامرز شکرخواه را به شما استاد ارزشمند علم و اخلاق، عموم بازماندگان محترم و علاقمندان آن مرحوم تسلیت عرض می کنم.

 

وی می افزاید:

" بی تردید منش آن هنرمند صاحب سبک که وفادار به سنتها و فرهنگ و هنر فاخر ایرانی، و دلداده اجتماع و پیشرو در فعالیتهای خیرخواهانه بود؛ به عنوان الگویی برای اهل فرهنگ و هنر، بویژه شاگردان ایشان و جوانان هنرجو یادگار خواهد ماند و فقدانش ضایعه‌ای برای فرهنگ پر فروغ خطه خراسان خواهد بود."

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور از درگاه خداوند متعال برای آن فقید عزیز، رحمت واسعه و برای خانواده گرامی وی صبر و اجر مسالت کرد.

پیام تسلیت معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد

معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در پیامی درگذشت برادر یونس شکرخواه را تسلیت گفت.

 

به گزارش ایرنا از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی در این پیام آورده است:

" درگذشت برادر ارجمندتان پس از دوران طولانی بیماری را تسلیت عرض می کنم. خداوند مهربان، روح آن سفر کرده را مشمول رحمت واسعه قرار دهد و به شما که از چهره های شهیر و مؤثر رسانه هستید و همچنین خانواده وی، صبر و اجر عنایت کند."

به گزارش ایرنا، فرامرز شکرخواه، سازنده و نوازنده تار و سه تار پس از یک دوره بیماری عصر روز سه‌شنبه 25 مهر در 56 سالگی در مشهد درگذشت.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا